1 2 3 >

Kadın Aksesuar Çeşitleri

Kadın aksesuar çeşitleri renk ve modelleri ile tüm enerjinizi değiştirebilecek etkiye sahiptir. Kombinlerin tamamlayıcı parçalarından olan şapka, bere ve atkı çeşitleri kadın aksesuar modellerinde ön plana çıkar. Şıklığın temsilcisi niteliğine sahip olan fular çeşitleri ise kendisi ufak etkisi büyük aksesuarlardan biridir. Kadın aksesuarları arasında çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olan kadın şapka modelleri, bucket, fötr, hasır, kep şapka tasarımları olarak en çok sevilen parçalardır. Son yılların trendlerinden olan bucket şapka modelleri yağışlı havalarda sizlere koruma sağlarken renkleri ile kıyafetlerinize hareketlilik katacak etkiye sahiptir. Aksesuar çeşitleri tercih edilen malzeme çeşitlerine göre farklı mevsimlerde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Bere ve atkı modellerinde kullanılan polar kumaşlar kış aylarında içinizi ısıtırken, şapkalarda yer alan paraşüt kumaş sayesinde hızlı kuruma niteliklerine sahip olacak şekilde tasarlanır. Paraşüt kumaş şapka modelleri, kullanışlı ürünler arasında yer almasında bu kumaş türünün sunduğu etki büyüktür. Plajlarda sıklıkla tercih edilen hasır şapka modelleri ise hem şık hem zarif etki yaratacak ürün çeşitleridir. Kadın şapka, atkı, fular ve tüm aksesuar çeşitleri bazarda.com farklı ile sizlerle buluşuyor. Birbirinden çeşitli ürünlere tek adresten ulaşma imkanına sahip olmak için sizleri sitemize bekliyoruz.

Kadın Şapka Çeşitleri

Şapka çeşitleri farklı tarzlara hitap edecek tasarımlara sahiptir. Spor giyimin öncelikli tercihi olan kep şapkalar yazılı, desenli, sade tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Kep şapka modellerinin ön kısmında yer alan ek parça güneşli havalarda gözleriniz için koruma sağlar. Özellikle yazın en sıcak anlarında dışarıda hem başınızı hem gözlerinizi korumanıza olanak sunan kep şapka modelleri kurtarıcınız olacak. Buna ek olarak son yıllarda trend olmuş bucket şapka modelleri de farklı giyim tarzlarına hitap edebilecek etkide ürünlerdir.  Çiçek desenli, renkli tasarımları ile tüm ilgiyi üzerine çeken kadın şapka modelleri arasında yer alan bucket şapkalar şık tasarımlara sahiptir.  Daha sade tasarımlara öncelik verenler için ise basic kadın bere modelleri mevsim geçişlerinde ve kış aylarında tercih edebileceğiniz alternatif şapka modellerinden biridir.

Kadın Bere Modelleri

Sıcak havalar bittiği ve soğuk havaların etkisini göstermeye başlamadığı kış günlerinde bere modelleri kendisini göstermeye başlar. Atkı modelleri ile birlikte renk ve desen olarak bütünlük oluşturabilecek etkiye sahip olan kadın bere modellerine aksesuar çeşitleri arasında ulaşmak mümkündür. Her sezon farklı bir detayla ön plana çıkan kadın bere modelleri keçe bere, yünlü bere, örgü bere, pelüş bere olarak çeşitlendirilir. Özellikle Fransız ressam keçe bereler yer aldığı kombinlerin tüm havasını değiştirebilecek etkiye sahiptir. Yandan takılarak kullanılan formlara sahip olan kırmızı ressam bere modelleri en dikkat çekici tasarımlardır.

Kadın Fötr Şapka

Farklılığı sevenlerin öncelikli tercihler kadın fötr şapka modelleridir şüphesiz. Modern kıyafetlerle uyumu yakalayabildiği gibi vintage giyim tarzında da tamamlayıcı niteliklerde bulunabilmesi fötr şapkaların önemli özelliklerinden biridir. Elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz fötr şapkaları maskülen giyim parçaları ile de kullanma imkanı elde edebilirsiniz. Kovboy şapka modellerine de fötr şapka tasarımları arasında denk gelmek mümkündür.

Bucket Şapka Modelleri

Bucket şapka modelleri köstebek şapka olarak da karşınıza çıkabilir. Renk olarak geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan bucket şapka modelleri pamuklu kumaş, dokuma kumaş, gibi alternatiflere sahiptir. Pamuklu kumaş, sahip olduğu yumuşak dokunun vermiş olduğu hissin yanı sıra, şapka modellerinin formu üzerinde de etkisi olan faktörlerden biridir. Hava alan kumaş yapısı sayesinde uzun süre kullanımda dahi başınızda rahatsızlık hissi vermeyen köstebek şapka çeşitleri farklı hava şartlarında kullanıma uygun parçalardır.

Kadın Fular Çeşitleri

Kadın fular modelleri boyuna takılan ve yaz-kış kullanıma uygun tasarım çeşitliliğine sahip aksesuar parçalarından biridir. Renkli, desenli, sade modellerde üretilen kadın fular çeşitleri kadınlar kadar erkekler için de sevilen aksesuar parçalarından biridir. Fular modellerinin öncelikli olarak boyun bağı şeklinde kullanıldığı görülebilir, buna ek olarak bandana niteliğinde baş aksesuarı olarak da tercih edilmesi mümkündür. Kadın fular modelleri ebat olarak da çeşitliliğe sahiptir. Kare ve ufak boyutlara sahip olan kadın fular modelleri daha çok boyun bağı olarak tercih edilir. En olarak daha geniş kalıplara sahip olan desenli kadın fular modelleri ise boyun bağı olarak kullanılabileceği gibi saç bağı olarak da tercih edilebilir. At kuyruğu olarak toplanmış saç modellerinin sevilen aksesuarları olan fular modelleri renk ve desenleri ile gönlünüzü feth edecek potansiyele sahiptir.

Kadın Atkı Modelleri ve Fiyatları

Soğuk geçen kış aylarında mont ve kazakların yetersiz kaldığı anlar olabilir. Bu anlarda kadın atkı modelleri kullanışlı aksesuar çeşitlerinden biridir. Peluş, polar, pamuklu, örgü, ekose gibi kumaşlarla tasarlanmaktadır. Bu da kalın yapıları sayesinde kış günlerinde sizlere ihtiyaç duyduğunuz korumayı sağlar. Ayrıca kadın atkı modellerinde püskül detayları da ön plana çıkar. Püskül detaylı kadın atkı modelleri renk ve desenleri sayesinde farklı tarzlara hitap edecek niteliği bünyesinde barındırır.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.