ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri bireyler için önemli giyim parçalarıdır. Çocukluktan büyük birer yetişkin bireyler olana kadar her yaşta ayakkabı modellerine ihtiyaç duyulur. Vücut iskeletinin gelişim süreci olan çocukluk döneminde ise bu durum biraz daha fazla önemli olur. İnsan bedeninde yük her zaman ayak ve bacaklar üzerine binmektedir. Çocuklu döneminde beden ölçülerinin tam anlamıyla oturması ve düzgün bir gelişim oluşturması üzerinde de kıyafetlerin etkileri bulunur. Ayakkabı da kıyafetler arasında rahatlık konusunda büyük avantaj elde edilebilecek çocuk giyim parçalarıdır. Çocukların ilk adımlarını atmaya başladıklarını ile birlikte uygun ayakkabı arayışı başlar. Çocuk ayakkabı tasarımlarında öncelikli tercihler dış etkenlere karşı ayakları koruma sağlamasıdır. Çocuk ayakkabı modelleri zemin sertliğinde çocukların ayaklarını korur. Kalın dış tabanları ve yumuşak iç tabanları sayesinde her adımda konforlu kullanım sunacak olan çocuk ayakkabılar aynı zamanda renkleri ile de dikkat çeker. Her ne kadar küçük yaşlarda çocuklar için kıyafetlerin bir önemi olmasa da büyüdükçe kendi isteklerini diretme alışkanlıklar başlar. Tarz olmak konusunda bilinç sahibi olunmasa da özellikle renk ve desenler çocuklar için ilgi çekmektedir. Kız çocukları için renkli tasarımlar, erkekler için ise ilgi çeken desenler daha çok dikkate alınır.

 

Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

 

Kız çocuk ayakkabı modelleri, sneaker, sandalet, babet, spor ayakkabı, bot, çizme olarak çeşitlenmektedir. Aynı zamanda kız çocuk ayakkabılarında renk ve tasarımlar da ilgi görmektedir. Pembe, sarı, yeşil, beyaz, siyah, kırmızı, turuncu ve daha pek çok renk seçeneği kız çocuk ayakkabılarında kullanılmaktadır. Pembe renk başta olmakla birlikte yaş aralığı arttıkça renk seçimleri ve tarzlarda da farlılık göstermektedir. Özellikle erişkin birey olma yaşına yaklaşan çocuklarda kendi tarzını belirlemek ve kendi isteklerini diretme davranışları görülmektedir.  Bu noktada pembe renk tonlarında daha çok, yeşil, turuncu, mor gibi daha canlı ve farklı renklere yönelim ortaya çıkar.  Yeşil bez ayakkabı modelleri sezon trendlerinde çocuk ayakkabıları arasında da adından söz ettirir. Küçük yaşlarda ise rahatlık konusunda sneaker ayakkabılar ve babet ayakkabı modelleri konforlu kullanım sunan etkili parçalardır. Elbiselerle birlikte babet modelleri uyumlu bir bütünlük sunar. Ya da ışıklı ayakkabı çeşitleri de çocuklar için seçim esnasında belirleyici unsurlar olmaktadır. Renkli ışıkların kullanıldığı ışıklı çocuk ayakkabılarında yürüdükçe yanan ışıkların bulunması çocuklar için ilgi çekici tasarımlar olmaktadır.

 

Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

 

Erkek çocukları için renklerden çok tasarımlar öncelikli olmaktadır. Tasarım olarak ise erkek çocukları için araba modelleri ve hayvan figürleri ön plandadır. Çizgi film ve animasyon karakterler de erkek çocuklarının kıyafet seçimlerinde belirleyici unsur olmaktadır. Renkli arabalar, dinozor, ejderha figürleri en sık kullanılan detaylardır. Kız çocuklarının kıyafetlerine oranla daha sade tasarımlara sahip olan erkek ayakkabı modellerinde sneaker ve botlar dikkat çeker. Yaz aylarında erkek çocuk sneaker ayakkabı çeşitleri kullanımı kolay ve rahat ürünlerdir. Kış aylarında ise bot çeşitleri ile soğuk havalara karşı koruma elde edebilirsiniz. Bağcıklı ve cırt cırtlı modelleri bulunan erkek ayakkabı çeşitleri farklı yaş aralıklarına hitap edecek çeşitliliğe sahiptir.

 

Uygun Fiyatlı Çocuk Ayakkabı Çeşitleri

 

Çocuk ayakkabı modellerinde fiyatları yaş aralıkları, model ve desenleri, markası, kullanılan materyalleri belirler. Çocuk ayakkabıları arasında aylık olarak beden aralığı olduğu gibi yaş olarak da beden ölçülerine yer verilmektedir. Çocuk ayakkabılar arasından her bütçeye uygun ayakkabıya erişmek mümkün. Mevsimine göre özelliklere sahip olan çocuk ayakkabı çeşitlerinde değişkenlik gösteren unsurlar renk ve desenlerdir. Sunduğu konforlu kullanım ve dikkat çeken tasarımlara sahip olan çocuk ayakkabı modelleri ile çocuklarınız için uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde annelerin öncelikli tercihi modelin sunduğu kullanım kolaylığıdır. Özellikle belirli yaş aralığının üzerinde olan kendi ihtiyaçlarını görebilen çocuklar için kendi başlarına kullanma imkânı elde etmelerine olanak sunması dikkat edilen noktalardır. Bu noktada bağcık bağlamakta zorluk yaşayabilmeleri göz önünde bulundurularak cırt cırtlı modeller ideal seçimler olacaktır. Çocuk ayakkabı modelleri bazarda.com farklı ile sizlerle buluşuyor. Avantajlı fiyatlar ve binlerce çeşit ürün bir arada sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.