ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Bot Modelleri

Ayakkabı modelleri herkes için önemi büyük olan giyim parçalarıdır. Özellikle çocuk giyimde ayakkabı çeşitlerinin önemi daha fazladır. Kıyafetlerle tamamlayıcı özelliği olan ayakkabı modelleri yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak kullanılan zaman aralığına göre seçeneklerle üretilmektedir. Çocuk ayakkabıları içerisinde kışlık ayakkabı olarak bot modelleri önemli bir ayrıcalığa sahiptir. Çocuk botları arasında kızlar için ayrı erkekler için ayrı ürünler tasarlanır. Renk, desen, model ve kullanılan materyaller kız ve erkek olarak ayrı bot tasarımlarının oluşturulmasında etkilidir. Çocuk bot çeşitleri arasında karlı havada ayrı, yağmurlu havada ayrı niteliklere sahip ürünler tasarlanır. Yağışlı havalarda su geçirmez nitelikli yağmur botları öncelikli olurken, karlı havalarda kaymaz kalın tabanlı kar botları öncelikli olur. Ayrıca bot modelleri arasında kullanılacağı hava koşullarına göre kürklü, deri, şişme çocuk botları tasarlanmaktadır. Çocuk botlarında kullanılan materyaller ürünün kalınlık derecelerini ve duruşlarını etkileyen faktörlerdir. Çeşitliliğin fazla olduğu çocuk botları arasında doğru ürünü seçmek uzun vadede kullanım için etkili olmaktadır. Kış şartlarının sert geçtiği bölgelerde kürklü kalın tabanlı çocuk botları montlarla birlikte kullanılabilecek başarılı tasarımlardır. Kış aylarının daha ılıman geçtiği bölgelerde ise suni deri çocuk bot tasarımları daha öncelikli olmaktadır. Modelleri kadar renkleri de kız ve erkek çocuklarına göre bot çeşitlerini ayırmaya olanak sunar. Çocuk bot modellerinde siyah, beyaz, haki gibi renkler ortak kullanılan renk seçenekleridir. Kız çocuklarına yönelik tasarlanan bot modellerinde ise renkleri kadar pelüş, tül detayları dikkat çeker. Erkek çocuklar için tasarlanan bot çeşitlerinde ise kullanışlı yapıların ön planda tutulduğu ürünler öncelikli olmaktadır.

 

Kışlık Kürklü Çocuk Bot Modelleri

 

Çocuk bot modelleri kendi arasında kalınlık yapılarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada en önemli avantajları kürk detayları oluşturmaktadır. İç astar olarak kürk detayının kullanılması bot modelinin daha fazla dış etkenlere karşı koruma sunması kadar vücut ısısını korumada da üstün başarı göstermektedir. Kürk detayı kız çocuk ve erkek çocuk bot koleksiyonlarında kendisine yer bulur. Kürklü çocuk bot modellerinin su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Bu da yağmurlu ve karlı havalarda bot çeşitlerini daha kullanışlı hale getirmektedir. Sert taban yapıları ile zemini rahatlıkla kavrayan ve kaygan olmayan nitelikleri sayesinde buzlanmalara karşı da önlem olarak kullanılabilir kürklü bot modelleri çocukların severek kullanacağı ürünlerdir.

 

Erkek Çocuk Bot Modelleri

 

Erkek çocuk bot modelleri yaş aralıklarına göre tasarımlarda değişikliklere sahiptir. Erkek bebekler için hazırlanmış bot çeşitleri daha renkli ve desenli olurken, erkek çocuklar için tasarlanan bot modellerinde daha sade tasarımlar öncelikli olmaktadır. Tasarım konusunda çeşitliliğin bulunması tarz olarak da botlarda farklılıkların oluşmasına olanak sunmaktadır. Erkek çocuk bot modellerinde siyah, lacivert, kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

 

Kız Çocuk Bot Çeşitleri

 

Kız çocuk bot çeşitlerinde erkek botlarına oranla daha canlı renk ve desenler hakimdir. Pembe, mor, lila gibi renk seçeneklerine ek olarak daha sade tasarımlı siyah, kahverengi, bordo seçenekleri de tasarımlarda kendisine yer bulur. Küçük yaş aralıklarına sahip çocukların pembe desenli bot modelleri ilgisini çekerken, daha yetişkin yaş aralığına sahip kız çocukları için ise sade tasarımlı koyu renkli ürünler öncelikli olmaktadır. Lila yağmur botları kız çocuklarının severek kullandığı bot çeşitlerinden biridir. Rengi ile dikkatleri üzerine çekerken tasarımlarıyla da konforlu kullanım sunan yağmur botları çocuk ayakkabıları arasında en sevilen ürünlerden biridir.

 

Kışlık Çocuk Ayakkabı Çeşitleri ve Özellikleri

 

Kış aylarında kıyafet seçimleri çocuklar için daha büyük önem arz eder. Her şeyin en iyisini istediğimiz çocuklarımız için soğuk havalarda yüksek koruma sağlamak öncelikli tercihlerimizdir. Özellikle kendi tercihlerini belirleyemeyecek yaş grubuna dahil çocuklar için en iyisini sunmak aileler için önemlidir. Kıyafet seçiminden ayakkabı seçimine kadar her bir detayına özellikle dikkat edilir.  Bunun en başında da kış aylarında kullanılan ayakkabı çeşitleri gelir. Ayaklar insan vücudunda hastalıklara karşı direncin en düşük olduğu bölümlerdir. Ayakları sıcak tutmak, soğuklara karşı koruma sağlamak hastalıkları uzak tutmanın en temel yollarından biridir. Bunun için de ayakkabı modeli seçimi özellikle çocuklar için önemlidir. Aynı zamanda ayakkabılar küçük yaşlarda vücut gelişim süreci üzerinde etkisi bulunan giyim ürünleridir. Vücut ağırlığının en büyük yük bindiği kısım olarak ayaklar için doğru ayakkabı seçimi önemlidir. Kış aylarının vazgeçilmezi bot çeşitleri çocuk giyim ürünlerinin de öncelikleri arasında yer alır. Renkleri kadar tasarımları ile de dikkat çeken bot tasarımları geniş beden aralığına sahip olmasından dolayı farklı yaşlardan çocuklar için bot modeline ulaşmayı kolaylaştırır. Çocuk ayakkabılarında belirli yaşa kadar beden ölçüleri yaş aralıkları ile belirli yaştan sonra ise numaralarla ölçülmektedir. Bu da bebeklikten yetişkinliğe geçiş dönemine kadar ayakkabı modellerinin çeşitlendirilmesinde etkili olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.