ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Çocuk giyim parçalarını kullanım alanlarına göre gruplandırabiliriz. Günlük kullanımın sevilen parçaları pantolon, etek, gömlek, tişört tasarımları örnek verilebilirken uyku giyim ürünleri olarak ise pijama takımları başlı başına bir grup oluşturmaktadır. Pijama takımı modelleri çocuk giyimde renkli tasarımların en çok yer verildiği giyim parçalarından biridir. Renkler kadar desenlerle de adından söz ettiren çocuk pijama takımı çeşitleri yüksek oranda kullanışlı ürünler olmaktadır. Erkek ve kız çocukları olarak ihtiyaçlara göre tasarım çeşitliliği çocuk pijama modelleri arasında yer alır. Çocuk giyimde çeşitlilik sağlamak noktasında sıklıkla süper kahramanlar ve film karakterlerine yer verilir. Erkek çocuklarının ilgisini çeken, batman, spiderman gibi artık klasikleşmiş karakterlere yer verilirken en sevilen çizgi film karakterleri de pijama takımlarında desen olarak yerini almaktadır. Kız çocuk pijama takımı modellerine baktığımızda ise pembe renk tonlarının etkisi öncelikli olmakla birlikte, prensesler, hayvan figürleri ve çizgi film karakterlerine baskı deseni olarak öncelik verildiği görülmektedir. Ortak olarak çocuk pijamalarında kullanılan tasarımlar ise Mickey Mouse ve Tom&Jerry karakterleridir. Çocukların sevgisini tasarımlarıyla kazanırken, annelerin beklentilerini kumaş seçimleriyle karşılayan pijama takımlarına bazarda.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Çeşitleri

 

Erkek çocuk pijama takımı çeşitlerinde yaş aralığına göre renk seçimleri de etkilenmektedir. 7-8 yaş aralığına kadar mavi renk tonları daha çok kullanılırken, yaş aralığı arttığı modellerde ise siyah renkler kendisini göstermeye başlar. Renk olarak çeşitliliğin yanı sıra erkek pijama takımlarında baskı desenleri seçim adımında etkisi daha çok görülen faktörlerdir. Çocuk giyim ürünü seçimlerini çocuklar için görsel tasarımlar öncelikli olurken anneler tarafında ise materyaller ve kullanışlılık oranları etkili olmaktadır. Pamuklu erkek çocuk pijama takımları annelerin gönlünü kazanırken, film karakterlerine yer verilen baskıları ile de çocukların dikkatini çeker. Çocuk pijama tasarımlarında iki tarafında da ortak noktada buluştuğu ilgi çekici tasarımlar kullanışlı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Sadelikten yana seçim yapanlar için ise tek renkten oluşan basic erkek pijama takımı modelleri alternatif olarak değerlendirilebilir.  

 

Kız Çocuk Pijama Takımı Modelleri

 

Kız çocuk pijama takımı modellerinde canlı renkler ve ilgi çekici desenler önceliklidir. Kadınların küçük yaşlardan modaya düşkünlüğü düşünüldüğünde kız çocuk giyimin rengarenk ve neşeli tasarımlara sahip ürün çeşitliliğinin olması yadırganamaz. Kız çocuk pijama modellerinde de durum farklılık göstermez, renkleri ile dikkat çekerken, desenleriyle çeşitli tasarımlara sahip olan kız çocuk pijama takımları beğenilerinize sunulur. Kız çocuk pijama takımlarında ananas deseni, karpuz desenleri gibi meyve desenleri yaz aylarında sıklıkla tercih edilen tasarımlardır. Kız çocuk pijamalarında dikkat çeken detaylardan birisi de fırfır ayrıntılarıdır. Fırfır detaylı pijama takımları model olarak kız çocuklarının enerjisini yansıtabilecek neşeli tasarımlardır.

 

Her Mevsime Uygun Çocuk Pijama Takımları

 

Çocuk pijama takımları her mevsim kullanıma uygun olan kıyafetlerdir. Bu sebeple yaz için ayrı kış için ayrı koleksiyonlara sahiptir. Yazlık çocuk pijama takımlarında pamuklu ve penye kumaş seçeneklerine ağırlık verilirken, canlı renkler kullanılmaktadır. Kış ayları geldiğinde ise polar, yünlü, pelüş kumaşlardan üretilen çocuk pijama takımlarına öncelik verilir. Sıcak havalarda şortlu çocuk pijama takımı modelleri hem erkek çocukları hem de kız çocukları için tercih edilen alternatiflerdir. Soğuk kış günlerinde ise polarlı uzun kollu pijama takımlarına daha fazla öncelik verilir.  

 

İkili Takım Olarak Çocuk Pijama Takımı Çeşitleri

 

Anne kız kombini pijama takımları arasında dikkat çeken tasarımlardır. Anne ve kızlarının bir örnek giyindiği modası günümüzde de etkisini sürdürmektedir. Renk ve desenleriyle birbirlerini tamamlayacak niteliklere sahip olan anne kız kombinleri set halinde ya da tek olarak satılmaktadır. İster set halinde satılan modelleri tercih edebilir, ister aynı tasarımların anne için ayrı, kız çocuk için ayrı olarak tasarlanan ürünleri satın alabilirsiniz. İkili setler yalnızca anne kız kombinleri ile sınırlı kalmaz. Baba ve oğulları için de baba oğul kombin pijamalar tasarlanmaktadır. Tasarımları kadar rahat kullanım imkanı sunan ikili kombinler severek kullanabileceğiniz ürünler olarak sizlerin beğenisini sunulur. Uygun fiyatlı ve birbirinden çeşitli pijama takımlarına bazarda.com’dan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.