ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Sweatshirt Modelleri

Çocuk giyimde kış ayları kendisini göstermeye başladığında sweatshirt modelleri raflarda yerini alır. Kullanışlı yapıları, sıcak tutan formları sayesinde soğuk havalarda yüksek oranda koruma sağlayan sweatshirt modelleri büyükler kadar çocuklar için de sevilen ürünlerdir. Uzun kollu, kapüşonlu, kapüşonsuz, fermuarlı, fermuarsız, desenli, sade tasarımlarla çeşitlendirilen çocuk sweatshirt modelleri farklı seçeneklerle üretilmektedir. Kız çocukları için ayrı, erkek çocukları için ayrı tasarımlara yer verilen çocuk sweatleri arasından her tarza ve yaşa uygun ürüne ulaşmak mümkün. Sweatshirt tasarımlarında tek renk seçeneklerine yer verildiği gibi, renk bloklarına da tasarım adımında yer verilmektedir. Bu da sweatshirt modellerinin tasarım olarak çeşitlerinin oluşması üzerinde etkilidir. Kapüşonlu ve fermuarlı sweatshirt modelleri en çok tercih edilen tasarımlardır. Kapüşon detayı sayesinde kulak ve baş kısmının korunmasının mümkün olması kapüşonlu ürünlerin sevilmesinde önemli rol oynar. Pantolonlarla birlikte kullanılan sade desensiz çocuk sweatshirt modelleri ise renkleri ile dikkat çekmektedir. Kız çocuklarına özel turuncu baskılı fırfır detaylı sweathirt modelleri tasarımları ile öne çıkmayı başarır. Çocuk sweatshirt modellerinde canlı renkler her zaman öncelikli seçimlerdir. Renklerin enerjisi ile kış günlerinde dahi hareketli kombinler oluşturulabilir. Özellikle çocuk giyimde renklerin etkisi daha fazla görülmektedir.

 

Erkek Çocuk Sweatshirt Modelleri

 

Erkek çocuk sweatshirt modelleri etkileyici tasarımları ve kullanışlı formlarıyla özenle tasarlanmaktadır. Motor baskılı erkek çocuk sweatshirt tasarımları erkek giyimde tercih edilebilecek seçeneklerden biridir. Baskı detayları erkek çocuklarının kıyafetleri sevmesinde etkin rol oynar. Yaşlarına göre ilgi alanlarının değişkenlik göstermesinden dolayı erkek çocuk sweatshirt modellerinde farklı temalar öncelikli olmaktadır. Araba ve motor sevenler için ayrı, hayvan figürleri ile ayrı, sade tasarımları ile farklı tarzlarda çocukların ilgisini çekmek amaçlanmaktadır. Erkek çocuk sweatshirt modelleri arasında mavi, siyah, gri renk seçenekleri ön plana çıkar. Bunların yanı sıra turuncu, sarı, yeşil gibi ortak renk seçenekleri de kız çocuk ve erkek çocuk giyimde kendisine yer bulur.

 

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

 

Kız çocukları için renklerin önemi daha fazladır. Pembenin tüm tonları kız çocuklarını ilgisini cezp etmeyi başarırken aynı şekilde lila ve mor da kız çocukları tarafından sevilmektedir. Renklerin yanı sıra kız çocuk sweatshirt modellerinde payet ve taş detayları da kullanılmaktadır. Eklendiği ürüne hareketlilik ve parıltı katan payet ayrıntıları kız çocuklarının ilgisini çekmektedir. Kız çocuk giyim ürünlerinde dikkat çekici tasarımlar öncelikli olmaktadır. Renkleri, desenleri, detaylarında olamk üzere tasarıma hareketlilik katacak ayrıntılara yer verilir. Pamuklu kız çocuk sweatshirt modelleri kış günlerinde yüksek oranda koruyuculuk sağlar. İçi polarlı olan sweatshirt modelleri sayesinde kış soğuklarına karşı çocuklarınızı koruma sağlayabilirsiniz. Peluş kanguru cepli sweatshirt modelleri de seçim esnasında tercih edilebilecek alternatiflerdir. Renklerinin yanı sıra kanguru cep detayıyla da sevilen kız çocuk giyim ürünleri olan swetshirt modellerini konforlu kullanım sunan parçalardır.

 

Kapüşonlu Sweatshirt Çeşitleri

 

Kapüşon detayı büyüklerde olduğu gibi çocuk giyimin de öncelikli tercihlerinden biridir. İp detaylı çocuk kapüşonlu sweatshirt modelleri kız çocukları için ayrı erkek çocukları için ayrı tasarımlara sahiptir. 3-12 yaş aralığına hitap eden tasarımlara sahip olan çocuk sweatshirt modelleri renk ve desenleri ile dikkatleri üzerine çeker. Çizme ve bot modelleriyle uyumu yakalamakta başarılı olan çocuk sweatshirt modellerinde sarı, turuncu, yeşil, turkuaz gibi ilgi çekici renklere ağırlık verilir. Çocuk sweatshirt modellerinde kullanılan kumaş yapıları, penye, pamuklu, polar, pelüş olarak tercih edilmektedir. Sağlıklı kumaş türleri çocuk giyimin öncelikli seçimleridir. Sweatshirt modellerinin kış aylarında kullanıldığında etkisini göstermesi ve vücut ısısını koruması adına kalın kumaş seçeneklerine ağırlık verilir. Pelüş çocuk sweatshirt modelleri bu konuda yüksek performans gösteren parçalardır. Sweatshirt modellerinde fiyat aralığı belirlenirken de kullanılan materyaller öncelikli olmaktadır. Materyallerinin dışında, markası, modeli ve tasarımı fiyatlar üzerinde etkilidir. Ürünün kalitesi arttıkça fiyatı da değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli çocuk sweatshirt modellerine bazarda.com olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.