ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Alt-Üst Takım

Çocuk giyimde önemli bir yer tutan alt-üst takım çeşitleri geniş beden aralığına sahiptir. Çocuk giyimde beden aralığı olarak yaş kıstas alınmaktadır. Bebek kıyafetlerinde ay olarak belirlenen beden ölçüleri, çocuk giyimde yaş aralığı ile ölçülmektedir. Bebek alt-üst zıbın takımlarında 0-12 ay aralığında ürünler tasarlanmaktadır. Çocuk giyime baktığımızda ise 1 yaş ile 15-16 yaş aralığına kadar beden ölçülerinde çeşitlerin olduğu görülmektedir. Çocuk giyimde alt-üst takımlar renk ve desenleri ile çocukların ilgisini çekerken, kaliteli kumaşları ve rahatlık sunan formlarıyla ebeveynlerin beğenisi kazanır. Alt-üst takımlarda yazlık olarak kullanılabilecek tişört-şort ikilisi sıcak havalarda kurtarıcı niteliğine sahiptir. Kız çocukları için ayrı erkek çocukları için ayrı desenlerin ön plana çıktığı çocuk ikili takımlar fazlasıyla kullanışlı ürünlerdir. Çocuk ikili takımlarda üst parçaları olarak, sweatshirt, tişört, gömlekler kullanılırken alt parça olarak, pantolon, tayt, şort, etek kullanılmaktadır. Kız çocukları için etek ve taytlar sunduğu rahatlıkla ön plana çıkarken, erkek çocuk ikili takımlarında kapri, pantolon ve şort modelleri kendisini göstermektedir. Çocuk ikili takımlar evde kullanıma uygun olan seçenekler olarak pijama takımları ve eşofman takımları ön plana çıkan ürün seçenekleridir. Gün boyu evde vakit geçiren çocuklar için yumuşak dokuları ve esnek kumaşları ile eşofman takımları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çocukların gece boyu derin, kesintisiz bir uyku çekmeleri için ise pijama takımlarının etkisi büyüktür.

 

Kız Çocuk Alt-Üst Takım Modelleri

 

Kız çocuk alt-üst takımlarında renk seçenekleri ve desenler ilgi görmektedir. Pembe, sarı, mor, lila, turuncu gibi cıvıl cıvıl renklere öncelik verilen kız çocuk alt-üst takımlarda günlük ya da özel anlarda kullanılacak model seçenekleri yer alır. Kıyafetlerin uyumlu bir bütünlük oluşturması çocuk takımları için de önemlidir. Renk ve desenlerinin yanı sıra yansıttıkları tarzları ile de birbirini destekleyecek tasarımlar olması çocuk kıyafetlerinde aranan öncelikli niteliklerdir. Alt-üst takımlar da bu noktada kolaylık sağlayacak ve beklentileri karşılayacak ürünlerdir. Uyumlu iki parçanın bir arada tasarlanması ile oluşan çocuk ikili takımlar dikkatleri üzerine çekmektedir. Batik desenli ikili şort takım çeşitleri yazlık olarak tercih edilebilecek rahat kullanım sunan çocuk alt-üst takım alternatiflerdir. Kız çocuk takımlarında beli büzgülü crop etek takımları şık tasarımlara sahip seçeneklerdir. Uyumun dışında konforlu kullanım elde etmek de çocuk kıyafetlerinde önceliklidir. Kullanım amaçları farklı da olsa çocuk kıyafetlerinde öncelik her zaman rahatlık sunmasıdır. Uyku esnasında kullanılacak pijama takımları, günlük kullanılabilecek eşofman takımları farklı anlarda kullanılan parçalar da olsa ortak paydaları hareketleri kısıtlamayacak rahatlıkta olmalarıdır. Doğum günü, düğün, eğlence gibi özel davetlerde ise, etek, pantolon, tayt modelleri ile tamamlanan, gömlek, bluz, t-shirt ikili takımları kız çocukları için özenle hazırlanır. Günlük ya da özel anlarda kullanılabilecek geniş yaş aralığı ile tasarlanan çocuk takım çeşitlerini beğenilerinize sunulur.

 

Erkek Çocuk Alt-Üst Takım Modelleri

 

Erkek çocukları için kıyafetler desen ve renklerinden daha ziyade formlarıyla ön plandadır. Erkek çocukları için kıyafet seçim noktasında ebeveynlerin müdahalesi daha fazla önem arz eder. Gelişim sürecindeki çocuklar için kıyafet ölçüler ve formları vücut gelişimleri üzerinde etkilidir. Rahatsız kıyafetler çocukların oyun oynarken, uyurken ya da herhangi bir anda keyifli vakit geçirirken tüm enerjisini değiştirecek etkiye sahiptir. Bu durumu engellemek adına rahat ve kullanışlı ürünlere ağırlık verilmelidir. Ayrıca son yıllarda çocuk giyim koleksiyonlarında ürün çeşitliliğinin artması ile birlikte her çocuk kendi tarzını küçük yaştan belirlemeye başlar. Bu da ileriki yaşlarda kendi giyim zevkini oluşturmasında temel oluşturur. Spor giyim olarak erkek çocuk eşofman takımları hem rahat hem şık tasarımlara sahiptir. Günlük kullanımda ise erkek çocuk sweatshirt ikili takımları birbirinden özel renkleri ile öncelikli tercihler olmaktadır. Büyükler kadar çocuklar için de sweatshirtler en kullanışlı ürünler arasında yerini alır. Çocuk ikili takımlarında tasarım olarak desenler ilgi çekici olmaktadır. 4 yaş ve üzeri çocuklarda kendi tercihlerinin yapılma isteği görülemeye başlaması ile birlikte figürler ve desenler kıyafet seçimlerinde öncelikli olmaktadır. Bu adımda erkek çocuklarının dikkatini renklerden daha çok desen seçimleri çeker. Hayvan figürleri, çizgi film karakterleri, süper kahramanlar, araba modelleri erkek çocuk kıyafetlerinde en çok ilgi çeken tasarımlardır.

 

Rahat ve Kullanışlı Çocuk Alt Üst Takım Modelleri

 

Çocuklar için kıyafetlerin formları tasarımlar aileler için olduğu kadar büyük önem arz etmez. Çocukların dikkatinin daha çok renkler ve desenler çeker. Çocukların rahatlığını düşünmek ve en iyisini seçmek görevi de ebeveynlere düşmektedir. Çocuk alt-üst takımlar yaz için ayrı kış için ayrı modellerle tasarlanır. Kış aylarında pantolonlarla birlikte kazak ve sweatshirt modellerine ağırlık verilmektedir. Yaz aylarında ise sıcak havalara karşı kısa kollu üstler ile şortlar öncelikli olmaktadır. Kız çocukları için pötikare desenli şortlu alt üst takımlar hem şık hem rahat ürün alternatifleridir. Renk seçeneklerinin bulunduğu pötikare desenlerine ek olarak çiçek desenleri de kız çocuk kıyafetlerinde yer verilen detaylardır. Erkek çocukları için ise sade tasarımlı şort-tişört ikili takımları daha çok öncelikli olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.