ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Eşofman Altı Modelleri

Kadın spor giyimde önemli bir yer edinmiş kadın eşofman altı modelleri rahat ve kullanışlı ürünler olarak karşınıza çıkar. Bol, oversize formlara sahip olan eşofman altı modelleri spora giderken en iyi eşlikçileriniz olacak. Kumaş olarak farklı alternatifleri bulunması, eşofman modellerinin yaz-kış kullanılabilmesine olanak sunar. Polar, penye, pamuklu, likralı gibi klasik kumaşların yanı sıra jarse kumaş da eşofman modellerinde kullanılan seçeneklerdir. Kadın giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilen jarse kumaş dayanıklılık noktasında etkisi yüksek olan kumaş çeşitlerinden biridir. İç giyimde de tercih edilen jarse kumaş yapısına farklı kıyafetlerde denk gelebilirsiniz. Eşofman tasarımları mevsime uygun olacak şekilde dönemsel olarak değişiklik gösterir. Polar kumaş kışlık eşofman modelleri olarak değerlendirebileceğiniz alternatifler olurken, penye kumaştan tasarlanan modelleri ise yaz aylarında kurtarıcınız olacak etkiye sahiptir.

 

Oversiz Eşofman Kadın

 

Kadın eşofman modellerinde oversize modası ile rahat şıklığı yakalayın. Rahat kullanımlarının dışında renk ve formları sayesinde dikkatleri üzerine çeken oversize eşofman modelleri dolaplarınızda yer verebileceğiniz alternatiflerdir. Vücut hatlarını belli etmek istemeyen kadınlar için en ideal alt kıyafetlerden olan oversize eşofman modelleri büyük beden kıyafet olarak da değerlendirilir. Geniş beden formuna sahip olan bu modellerde seçim yaparken doğru bedeni seçmek gerekir. Halihazırda büyük beden formunda olan eşofman modellerinde birkaç beden büyük almak beklentilerinizin tam tersi etki ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu gibi sonuca engel olmak için kendi bedeninizi tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

 

Sweatshirtlerin Ayrılmaz Parçası Eşofman Altı Modelleri

 

Kadın giyim ürünlerinde konforlu kullanım sunan iki önemli parçası sweatshirt ve eşofman altı modelleri sıklıkla bir arada kullanılır. Bu iki parçayı bir araya getirirken dikkatli olmak gerekir. İkisi de bol formlarda olabileceği gibi dar kalıplarda da tercih edilir. Uyumlu bir birliktelik yakalamak adına, seçimlerinizde ikisini de büyük oversize kalıplardan seçmek yerine bu tercihi tek parçadan yana kullanmak daha ideal bir seçim olabilir. Bu noktada etkili bir kombin oluşturmak için oversize eşofman altı ile beli lastikli kısa forma sahip sweatshirt modellerine öncelik verebilirsiniz. Bu da ortaya daha şık bir görüntü çıkaracaktır.

 

3 iplik Eşofman Altı Modelleri

 

3 iplik eşofman altı modası son zamanların en sık karşınıza gelecek ürün çeşitlerinden biridir. Önü farklı arkası farklı kumaş yapısına sahip olan kumaşa sahip olan 3 iplik eşofman altı tasarımları sonbahar – kış aylarına uygun olan parçalardan biridir. Likralı seçenekleri de bulunan eşofman altı modelleri dayanıklılık konusunda yüksek başarı gösteren kumaş seçeneklerinden biridir. Yıkama talimatlarına uygun olarak kullanıldığında, temizlik adımı oldukça kolay olan ve uzun vadede kullanım imkânı sunan bu modellere sizler de bir şans verebilirsiniz. Özellikle eşofman altı çeşitlerinde Joger eşofman altları 3 iplik detayına sahip olacak alternatiflerdir.


Bayan Eşofman Modelleri ve Özellikleri

 

Bayan eşofman modelleri arasında renkler ve formlar seçim konusunda dikkat edilen faktörlerdir. Özellikle renklerin etkisi genel kombin üzerinde daha net görülür. Tercih edilen parçaların uyumu yakalaması için eşofman modeli seçerken farklı parçalar ile uyumu yakalayacak olmasına özen gösterebilirsiniz. Gri eşofman bayan kıyafetleri arasında uyumlu kombinler oluşturmak konusunda başarılı olacak parçalardan biridir. Gri renk yaz-kış rahatlıkla seçebileceğiniz alternatiflerdir. Bu sebeple polar, penye, pamuklu, joger ve daha pek çok kumaş seçeneğinde gri renk seçeneğine öncelik verilir. Siyah rengin etkisi eşofman altı modellerinde de sizi karşılar. Özellikle kış aylarında pek çok farklı üst ile uyumu yakalamak adına etkisi bulunan siyah eşofman modelleri kadınların öncelik verdiği tasarımlardır.

 

Eşofman Altı Kombinleri

 

Eşofman altı modelleri en çok t-shirt ve sweatshirt çeşitleri ile tercih edilir. Basic kadın t-shirt modelleri bu noktada en ideal seçimlerden biridir. Sade tasarımları eşofman altı modellerinin vermiş olduğu etkiyi tamamlayacak niteliktedir. Sıcak havalarda basic t-shirtleri kış ayları geldiğinde yerini uzun kollu body modellerine bırakır. Bu sayede serin havalarda eşofmanlarınızı kullanmayı sürdürürken vücut ısınızı koruyabilmenize imkân sunulur. Kış aylarında tercih edilecek en ideal eşofman modelleri ise polar eşofman altı çeşitleridir. Eşofmanlarınızı tamamlayan bir diğer unsurlar ise spor ayakkabılardır. Kadın spor ayakkabı modelleri ile eşofmanlarınızda bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.