ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Gömlek Modelleri

Tarzınızı yansıtabileceğiniz en iyi alternatifler olarak kadın gömlek modelleri gösterilebilir. Kendi içerisinde form olarak farklı modellere sahip olan kadın gömlek tasarımları renkleri ve geniş beden aralığı ile beklentileri fazlasıyla karşılar. Seçeneklerin çok olması farklı tarzlara hitap etmesini de sağlar. Kadınlar tarafından en çok tercih edilenler beyaz kadın gömlek modelleri olmak ile birlikte siyah rengin ağırlığını yansıtan siyah gömlek modelleri de beğenileri toplayan ürünlerdir. Kadın gömlek modelleri klasik giyim, büyük beden, tesettür giyimde farklı formları ile dikkat çeker. Büyük beden ve tesettür giyim için daha uzun yapıda ve geniş beden ölçülerine sahip olur. Beden hatlarını belli etmemesi gömleklerin tesettür giyimde tercih edilmesinde etkili olan faktörlerdir. Aynı zamanda her yaştan kadına hitap edebilecek kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan kadın gömlek modelleri, rahat ve kullanışlı kadın giyim parçalarından biridir.

 

Gömlek Modelleri

 

Gömlek modelleri uzun yıllardır erkek giyim gibi kadın giyimde de en çok tercih edilenler üst giyim ürünleri olarak karşımıza çıkar. Her sezonda farklı bir özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kadın gömlek modelleri renkleri ile ilgi çekerken sunduğu rahatlıkla da talep gören ürünler olmayı başarır. Kadın gömleklerde; keten, pamuklu, ipek, saten gibi kumaş seçenekleri yer alır. Kullanılan kumaşların ürünün yansıttığı stil üzerinde etkisi olduğu gibi kıyafetlerin üstünüzde durmasında da etkili olan niteliklerdir. Özellikle tercih edilirken kumaşların yansıttığı tarzlar farklılık göstereceği için kombinlerde uyumu yakalamak gerekir. Saten gömlek ile keten gömlek kombinlenirken aynı parçalar üzerinden tercihte bulunmak çok doğru olmayacaktır. Aynı zamanda kumaşların dışında tasarım olarak da gömlekleri farklı parçalarla bir araya getirirken dikkat etmek gerekir. Oversize gömlek ile tercih edeceğiniz alt giyim daha dar kalıplarda olduğunda elde etmek istediğini etki daha fazla olacaktır. Bu noktada yaz aylarında şortları, daha soğuk havalarda ise dar paça pantolonlar ihtiyacınız olan ürünler olacaktır. Gömlek modelleri doğru kombin yapıldığında beklentileri karşılayabilecek etkide ürünlerdir. Önemli olan birbirini tamamlayacak parçaları bulmak ve bir araya getirmektir.

 

Gömlek Kombinleri

 

Kadınlar hazırlık sürelerinin büyük bölümünü kombin yaparak geçirir. En doğru ürünleri bir araya getirmek ve bütünlük elde etmek için zaman ayırır. Bu da seçim konusunda daha fazla zaman harcama ile sonuçlanır. Gömlek modellerinin sahip olduğu çeşitlilik ise bu süreci minimum seviyeye çekebilecek etkiye sahiptir. Yaz-kış kullanmanıza olanak sunan kadın gömlek çeşitleri, uzun kollu, kısa kollu, kolsuz gibi alternatifleri ile her mevsim tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Aynı zamanda dar kalıplara sahip olan ve bedene tam oturan formların yanı sıra oversize gibi bol modeller olarak da seçim yapabileceğiniz alternatifler bulunur. Gömlekleri kombinlerinizde kullanırken dikkat edeceğiniz noktalardan birisi renk uyumudur. Kahverengi gömlek kombinleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilenlerden renk kombinlerinden biridir. Sonbaharın enerjisini yansıtmak noktasında sıcak alt tonlara sahip olan kahverengi alternatif olarak tercih edilebilir. Siyah gömlek kombin kadın giyimin öncelikli renk kombinleridir. Koyu renkler kolay kombin yapılması ve vücut hatlarını daha ince gösterdiğini dair düşüncelerin olması sık tercih edilmesinde etkilidir. Yaz aylarında ise turuncu gömlek kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Turuncu rengin enerjisi sıcak yaz günlerinde modunuzu değiştirecek etkiye sahiptir.

 

Kadın Gömlek Çeşitleri ve Özellikleri

 

Kadın gömlek çeşitleri tasarım kısmında farklılıklara sahip olacak şekilde üretilir. Yaka kısmı, formu, kumaşı gömleklerin çeşitlendirilmesi üzerinde etkiye sahiptir. Kol detayı olarak balon kol, düşük omuz gibi seçeneklere sahiptir. Ayrıca, hakim yaka, V yaka, bisiklet yaka gibi yaka kısmında değişikliklere sahiptir. Vintage gömlek çeşitleri ise özel gömlek modelleridir. Vintage modası bir dönem kadın giyimde ön sıralarda yer alırken, hala etkisini yitirmeyen moda akımlarından biridir. Kareli gömlek çeşitleri günlük kullanıma uygun olan alternatiflerdir. Oduncu gömlek çeşitleri ise zamanı olmayan her sene talep gören gömlek modelleridir. Şortlar ile birlikte en çok kullanılan oversize keten gömlek modelleri de yaz aylarının sevilen kombinlerinde kendisine yer bulur.

 

Kadın Gömlek Fiyatları

 

Gömlek modellerinde fiyatlar markasına göre belirlenir. Ayrıca, kumaşları ve modelleri de fiyat aralığı üzerinde etkili olan faktörlerdir. Ürün çeşitliliği kadar fiyatlar olarak da alternatiflere sahip olan kadın gömlek modelleri farklı bütçelere karşılık verecek seçeneklere sahiptir. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli kadın gömlek modellerine bazarda.com’dan ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.