Hakkımızda

 

Bir Borsan grup iştiraki olan bazarda.com online alışveriş sitesi 2021 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Borsan grup olarak 40 yılı aşkın süredir birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketler topluluğuyuz.Grup şirketlerimiz içerisinde bazı firmalarımız ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içerisindedir, bazıları da ilk 500 büyük ihracatçı konumundadır. 2021 yılında e-ticaret sektöründe de faaliyet gösterme kararı aldık. 

Bazarda.com her zaman şeffaf ,halka açık ve özellikle müşteri memnuyet odaklı çalışmayı benimsemiş,kaliteli ürünü en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Keyifli alışverişler dileriz!

 

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.