Hakkımızda

 

Bir Borsan grup iştiraki olan bazarda.com online alışveriş sitesi 2021 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Borsan grup olarak 40 yılı aşkın süredir birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şirketler topluluğuyuz.Grup şirketlerimiz içerisinde bazı firmalarımız ilk 500 büyük sanayi kuruluşu içerisindedir, bazıları da ilk 500 büyük ihracatçı konumundadır. 2021 yılında e-ticaret sektöründe de faaliyet gösterme kararı aldık. E-ticaret sektörüne yeni bir soluk ve anlayış getirmeyi planladığımız bazarda.com platformumuzda on binlerce ürünü direkt fabrikadan kapınıza teslim ederek Türkiye`de ilk defa ara toptancı veya bayi kullanmadan ürün alabileceğiniz yepyeni bir online alışveriş anlayışı oluşturduk.

Bazarda.com olarak yerli üretimi destekliyor ve internet üzerinden ürettiği ürünleri satmak isteyen firmalara eşsiz fırsatları sunuyoruz. Üreticinin tek yapması gereken ürünlerini satınalma ekibimize tanıtması ve kendisine en yakın depomuza göndermesi olacaktır. Emsallerinin aksine yeni nesil online pazaryeri olarakta tanımlayabileceğimiz bazarda.com reklama, yazılım altyapısına , dijital pazarlama ve benzeri hiç bir operasyona gerek kalmadan üreticilerin ürünlerini satabileceği tek platform olma özelliği taşımaktadır.

Bir sonraki adımımız e-ihracat başlatarak Türkiye'de ki üreticilerin ürünlerini yurtdışı perakende pazarına ulaştırmak olacak.