ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Isıtma ve Soğutma sistemleri

Ev tipi ısınma ve soğutma sistemlerinde kış ayları için ısıtma yaz aylarında soğutma işlevlerine karşılık verecek özelliklerinin bulunması önceliğimiz olur. Isınma ve serinleme ihtiyacı dönemsel olarak duyduğumuz gereksinimlerdir. Yaz sıcaklarının artış gösterdiği dönemlerde özellikle sıcaklık oranların daha fazla görüldüğü kırsal iklimlerde serinleme ihtiyacı daha fazla olmaktadır. Aynı oranda bu gölgelerde kış geldiğinde de ısınma ihtiyacı oldukça fazla olur.

Kapalı mekanlarda kullanıma uygun olan ısıtma ve soğutma sistemleri ile yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmek mümkün. Bu konuda kombi kullananlar daha fazla avantaj elde etmektedir. Kombiler kış aylarında ısınma ihtiyacını en iyi karşılayacak ürünlerdir. Farklı ayarlara sahip olması ihtiyaca göre ısınma derecesini değiştirmek için fayda sunar. Aynı zamanda ortam ısıtmasına ek olarak sıcak su sağlaması ile de ayrıca avantaj sunmaktadır. Bu sayede sıcak su ihtiyacı duyulan zamanlarda kombiler beklentileri en iyi karşılayacak ürünlerdir.

Uygun Fiyatlı Isıtma Sistemleri

Isıtma ihtiyacı duyulan kış günlerinde evde, iş yerinde ya da herhangi bir kapalı mekânda kullanıma uygun olacak ısıtıarayışı başlar. Isıtıcı almak isteyenlerin öncelikli düşündüğü cihazın elektrik kullanım oranı olmaktadır. Her cihazın üretim sürecinde farklı özelliklere sahip olması kullandığı elektrik oranlarında da farklılık göstermektedir. Buna ek olarak ısıtıcı modellerinin portatif özelliğinin bulunması da öncelikli tercihlerden biridir. Bu sayede farklı alanlara ürünü taşımak ve kullanmak daha rahat olmaktadır. Ayrıca ısıtma kademelerinin bulunması, otomatik kapanma özelliğine sahip olması gibi ayrıntılar da cihan seçiminde ayrıca önemli olur. Belirli zaman aralığında ürünün aktifleştirilmesi ve zaman sona erdiğinde kendisinin otomatik kapanması ısıtma cihazlarında karşılaşılan özelliklerden biridir. Isıtıcı modellerinde portatif olarak kullanılabilir olan ayaklı ısıtıcı modelleri olduğu gibi duvar monteli olarak kullanıma uygun olan çeşitler de vardır. Duvar tipi ısıtıcı modelleri duvara sabitlenir ve bu şekilde de oluşabilecek kaza oranlarını en aza indirgemek mümkündür. Özellikle çocukların olduğu alanlarda ayaklı ısıtıcı kullanımında kazalar meydana gelebilir. Duvar tipi ısıtıcı modellerinde bu gibi sorunlar en aza indirilir. Elektrikli ısıtıcı sobalar ile bulunduğunuz mekanın eşit derecede ısınmasını sağlayabilmeniz mümkündür. Model olarak farklılık gösterse de sundukları avantajlar aynı olan elektrikli ısıtıcılar marka ve özelliklerine göre fiyatlandırmaya tabi tutulur. Uygun fiyatlı ürünler bulunduğu gibi yüksek fiyatlı ürünlere de ısıtıcı sobalar arasından ulaşmak mümkün. Elektrikli ısıtıcı soba çeşitlerine ve tüm ısıtıcı&soğutuculara bazarda.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ev tipi Soğutucu Sistemleri

Sıcak yaz günlerinde havanın en bunaltıcı olduğu günlerde serinlemek için açık havaya çıkmak dahi yeterli olmayabilir. Bu günlerde vantilatör, klima gibi araçlar kurtarıcı ürünler olmaktadır. Soğutma ihtiyacı için öncelikli tercihlerden olan vantilatör modelleri, pervaneli ve hava soğutucu özellikleri ile çeşitlendirilir. Bu sayede klasikleşmiş modellerden olan pervaneli ve ayaklı vantilatör modellerini tercih edebileceğiniz gibi yere sabitlenebilen modellerini de evlerinizde kullanmanız mümkündür. Hava soğutucu ürünler sayesinde yaz günlerinde ihtiyaç duyduğunuz serinliği elde edebilirsiniz. Vantilatör modelleri ise kendi arasında farklı ölçüleri ile dikkat çeker. Ölçü olarak farklı modellerinin bulunması vantilatörleri kullanılacağı mekâna göre seçme şansı sunar. Vantilatör modellerinde, kumandalı, otomatik zamanlayıcı, derece özelliği, farklı güç oranları ve renk seçenekleri ile tasarlanır. Bu sayede kullanıcıya ihtiyaç duyduğu ürünü seçme şansı tanınmış olur. Ayaklı özellikleri sayesinde farklı alanlarda kullanıma uygun olması da kolaylık sunar. Döner başlıklı özelliğine sahip olmalarından dolayı bulunduğunuz ortamı farklı açılardan soğutma işlemini gerçekleştirmekte etkilidir.

Hem Isıtıcı Hem Soğutucu Etkili Klima Modelleri

Klima çeşitleri gelişen teknolojiler ile birlikte farkı özellikleri bünyesinde barındırabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Hem soğutma hem ısıtma ihtiyacına göre çalışma yapabilen klima modellerinin yaz-kış kullanma olanağı elde edilir. Böylece yaz için ayrı kış için ayrı cihaza ihtiyaç ortadan kalkar, tek cihazı tüm yıl içerisinde kullanma imkânı vardır. Klima modellerinde enerji tasarrufu konusunda A+, A++ gibi seçenekler mevcuttur. A++ klima modelleri gibi bu değerlere sahip olan klima modelleri ile enerji tasarrufu yapabilir ve düşük enerji işle yüksek verimlilik sağlayabilirsiniz. Derece ayarları bulunan klimalarda bulunduğu ortama göre derece seviyesi artırılabilir ya da azaltabilir. Duvara monteli olarak kullanılabilen klima modelleri sayesinde yaz kış bulunduğunuz ortamın ısısını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Isıtma ve Soğutma Sistemi Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Isıtma ve soğutma sistemi almak isteyenlerin dikkat edeceği başlıca noktalar kullanım ihtiyacının belirlenmesidir. Kullanım alanına uygunluk cihaz alırken önemli olan temel faktörlerden biridir. Bunun dışında; Klima, vantilatör gibi cihaz seçerken sessiz özellikli ürünlere öncelik verilebilir. Bu sayede ortamda olabilecek rahatsız edici sesleri önlemek mümkün olur. Enerji tasarrufu yapan modeller arasından seçim yapmak da bir diğer öncelikli faktörlerdendir. Tasarım olarak ayaklı ya da duvara monteli modeller arasından uygun olanı seçmek gerekir. Özellikle dar ve kısıtlı alanlar için duvar tipi modeller ile daha geniş ve ferah ortam elde edilebilir. Uzun vadede kullanılması anında otomatik kapanma moduna sahip olan modellere yönelim göstermek daha ideal olabilir. Bu sayede belirli aralıklarla çalışma düzeni oluşturma imkânı elde edilir.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.