ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Çorap

Kadın çorap modelleri iç giyim kategorisi dahilinde tasarlanan giyim ürünleridir. Çorap modelleri soket çorap, babet çorap, külotlu çorap, patik çorap olarak çeşitliliğe sahiptir. Her bir modelin kullanım alanı farklı olmak ile birlikte sahip oldukları özellikler de değişkenlik gösterir. Babet çorap modeli kullanıldığında ayakkabılarda görünmeyen özelliğe sahip olurken, termal çoraplarda ise soğuk havalarda yüksek koruyuculuk sağlaması ön planda tutulur. Kendi içerisinde her çorap modelinin renk ve beden çeşitliliği mevcuttur. Bu da farklı ayak numarasına sahip kadınlar için çorap bulmak noktasında kolaylık sunar. Uygun fiyatlı kadın çorap modelleri bazarda.com’da sizleri bekliyor. Birbirinde çeşitli ürünlere tek adresten ulaşmak ve hemen satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Çorap Çeşitleri ve Özellikleri

 

Çorap çeşitleri günümüzde çok fazla tasarım alternatifleri ile üretilmektedir. Geçmiş senelerde daha çok düz ve sade tasarımlara sahip olan çorap modellerinin günümüz modasında tasarım olarak fazlasıyla alternatifleri mevcuttur. Renkleri ve desenleriyle ilgi çeken çorap modelleri özel tasarım olarak da üretilmektedir. Aynı zamanda yaz-kış çorap kullanmayı tercih edenler için her sezona uyum sağlayacak çorap modeline erişmek mümkündür. Ayrıca kadın çorap çeşitlerinin geniş ürün yelpazesine sahip olması da farklı tarz ve ihtiyaçlara cevap verecek etkide olmasında etkilidir.

 

Soket Çorap Çeşitleri

 

Soket çorap çeşitleri bilek hizasında sonlanan formları ile öne çıkan tasarımlardır. Spor ayakkabılarla rahatlıkla kullanılabileceği gibi bot ve çizmelerde de alternatif olarak tercih edilebilecek ürünlerdir. Bilek kısmının tamamen sarması ayakkabıların ayaklarda oluşabilecek ağrıları ortadan kaldıracaktır. Soket çorap modelleri en çok ürün çeşidine sahip çorap tasarımlarıdır. Renkli, desenli, sade tasarımlı pek çok çorap modellerine kadın soket çorap modelleri arasından ulaşabilirsiniz.

 

Babet Çorap Modelleri

 

Babet çorap modelleri görünmez çorap olarak da bilinen kadın çorap modellerinden biridir. Görünmez olarak nitelendirilmesinde babet ayakkabılar ile kullanıma uygun olmalarıdır. Babet çorap modelleri ayakkabıların kenarlarından görünmeyecek şekilde tasarlanır. Çorapların kullanım esnasında çıkması ya da kayma sorunu yaşamaması için topuk kısmında kullanılan silikon detayının etkisi büyüktür. Silikonun topuk kısmını tamamen sarması sayesinde uzun zaman hareket halinde iken de çorap modellerinde herhangi bir sorun yaşanmaması hedeflenir.

 

Külotlu Çorap Çeşitleri

 

Elbise ve eteklerin tamamlayıcı parçası külotlu çorap modelleri kadınların vazgeçemediği ürünlerden biridir. Külotlu çorap modellerinde siyah, kahverengi, ten rengi gibi alternatifler mevcut olmakla birlikte, her birinin kendi içerisinde renk tonları da vardır. Bu renk çeşitleri sayesinde kalınlıklarına göre çorap modeline kavuşmanıza olanak sunacağı gibi ten renginize en yakın külotlu çorap modeline ulaşmanıza da imkân verir. Külotlu çorap tasarımlarının kalın ve ince olarak çeşitliliğinin bulunması yaz-kış kullanmanızda etkilidir. Bu sayede yazlık elbiselerinizi dahi serin havalarda çoraplar ile kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda külotlu çorap formlarının yüksek bel formları, korse etkisi yaratmaktadır. Karın çevresini sıkıcı saran külotlu çoraplar bu özelliği sayesinde toparlayıcı etki gösterebilmektedir.

 

Termal Çorap Modelleri

 

Soğuk kış günlerinde vücudumuzda en zor ısınan yerimiz ayaklarımızdır. Bazı anlarda çoraplar dahi yetersiz kaldığında termal çorap modelleri kurtarıcı niteliği ile karşımıza gelir. Kalın kumaşları ile ayakları sıcak tutan termal çoraplar kış aylarında içinizi ısıtacak özellikte ürünlerdir.

 

Patik Çorap Çeşitleri

 

Patik çorap modelleri kısa forma sahip çorap çeşitleridir. Soket çorap ve babet çorap modellerinin tam arasında bir boy oranına sahip olan patik çoraplar oldukça kullanışlı parçalardır. Patik çorap modellerini tek olarak tasarlandığı gibi, birden fazla kolaj patik çorap olarak da tasarlanmaktadır.

 

Kumaş Çeşitlerine Göre Kadın Çorap Modelleri

 

Kadın çorap modelleri pamuklu, penye, termal, pelüş, yünlü olarak üretilmektedir. Her biri doğru mevsimde kullanıldığında etkili olan çorap modelleri kullanışlı kadın giyim ürünleridir. Kadın çorap modelleri arasında yer alan %100 pamuklu çoraplar ayağı saran ve yumuşak yapılarıyla rahat kullanım imkânı veren kadın çorap modelleridir. Bunun dışında soket, babet, patik çorap çeşitlerinde penye kumaş detayı karşınıza sıklıkla çıkacaktır. Penye ve pamuklu kumaşlar yaz ve bahar aylarında tercih edilebilecek alternatifler olurken, termal, peluş ve yünlü çorap modelleri ise kış günlerinizi ayaklarınızı sıcak tutacak seçeneklerdir. Özellikle pelüş kadın çorap modelleri dokuları ile içinizi ısıtırken canlı renk seçenekleri ile de ilgi çekici tasarımlara sahiptir.

 

Desenli Kadın Çorap Çeşitleri

 

Çorap modellerinde renkler ön planda tutulsa da desenler de tasarım adımında kendisine yer bulur. Meyve desenleri, hayvan figürleri, kadın çorap modellerinde daha çok tercih edilen seçeneklerdir. Renk ve desenlerin birbiri ile uyumlu olması markaların öncelikli dikkat ettikleri noktalardır. Desenli kadın çorap modellerini etek ve şortlarla birlikte kullanabilir, kombininize hareketlilik katabilirsiniz. Özellikle desenli soket çoraplar kombinlerde daha çok tercih edilen ürünlerdir. Bunda ayakkabıdan görünen kısımlarının desen ve renkleriyle dikkatleri üzerine çekmesi etkili olan faktörlerdir.

 

Kadın Çorap Modelleri ve Fiyatları

 

Kadın çorap modellerinde fiyat önceliği model ve kumaş yapısındadır. Kalın termal çorap modeli ile penye babet çorap modeli arasında fiyat farklılığı olmaktadır. Ayrıca çorap tasarımlarının tek ya da kolaj olarak satılması da fiyatlarda değişkenlik göstermesinde etkili olur. Çorap seçerken kendi bütçenize ve tarzınıza göre seçim yapabileceğini ürün çeşitliliği sizlere sunulur. Kadın iç giyimde yer alan çoraplarda kullanım alanına göre çeşitlerinin farklılık göstermesi doğru parçalarla kullanmayı zorunlu hale getirir. Uzun vadede kullanmak ve verimli kullanım sağlaması için çorap modellerinde seçim esnasında dikkatli davranmak faydalı olabilir.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.