ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Fular Modelleri

Kadın fular modelleri sevilen boyun aksesuarları arasında yer alır. Renkleri kadar desenleri de dikkatleri üzerine çeken kadın fular tasarımları kendisi küçük etkisi büyük ürünlerdendir. Tek başına olduğunda bile eklendiği kombinlere hareketlilik katmayı başaran fular modelleri zahmetsiz şıklığın başarılı temsilcilerinden biridir. Özellikle yaz aylarında kadın aksesuarına alternatif olarak kullanılabilecek parçalar olan kadın fular modellerine sizler de bir şans vermelisiniz. Fazlasıyla geniş kullanım alanına sahip olan fular modelleri ile tarzınızı rahatlıkla dışa yansıtabilirsiniz. Boyun bağı olarak tercih edebileceğiniz gibi, çanta aksesuarı olarak da kullanabileceğiniz çeşitli kullanım alanlarına sahip olması fular tasarımlarının sevilmesinde etkili olan faktörlerdir.

 

Kombinlere Hareketlilik Katacak Renkli Kadın Fular Modelleri

 

Fular tasarımları canlı renklere sahip olmakla birlikte desen çeşitleri sayesinde farklı yaş ve tarz kadına hitap edecek parçalardır. Modern desenler, etnik desenler, çizgi desenleri gibi alternatifler kadın fular modellerinde öne çıkan seçeneklerdir. Sıklıkla birden fazla rengin aynı anda yer aldığı fular tasarımlarında uyumlu bir bütünlük yakalamak ön planda tutulur. Bu da fular modelleri için farklı tarzlara uyum yakalamak konusunda olumlu yönde etki yaratmaktadır. Fular modelleri farklı renkleri bir arada kullanıma uyum sağlayacak ürünlerdir. Yalnız fular modellerini kombinlerde yer vermek için fuların etkisini yitirecek takılardan kaçınmak önemlidir. Aksi takdirde fular kombinde kaybolabilir ve beklenen etkiyi yakalamak konusunda zorluk yaşanabilir.

 

Desenli Fular Modelleri ile Tarzınızı Tamamlayın

 

Fular modellerinin tek renkli tasarımları olmakla birlikte daha çok desenleri ile çeşitlilik elde edilmektedir. Desen çeşitliliği noktasında farklı tarzları yansıtacak fular modelleri tasarlanmaktadır. Çiçek desenli, geometrik desen, çizgi desen, etnik desen fular modellerinin ön plana çıkan desen çeşitleridir. Özellikle modern tasarımlara sahip olmak noktasında çizgi ve çiçek desenleri başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Vintage ve bohem giyim tarzlarında da fular modellerinin tercih edildiğini görebilirsiniz. Daha çok etnik desenlerin ön plana çıktığı fular modelleri tam bir performans ürünü olarak görülebilir. Puantiye desenli fular çeşitleri ise uzun yıllardır varlığını koruyan tasarımlardır. Alternatif kullanım olarak tercih edebileceğiniz desenlere sahip olması kadınlar tarafından fular tasarımlarının öncelikli tercihler arasında yer almasında etkiye sahiptir.

 

Kadın Fular Modellerinin Kullanım Alanları

 

Kadın fular modelleri, boyun bağı olarak kullanılan parçalar olarak bilinse de fular çeşitlerinin fazlasıyla geniş kullanım alanı mevcuttur. En sık tercih edilen fular kullanım alanları, boyun bağı, saç aksesuarı, çanta aksesuarı, bilek aksesuarı örnek olarak gösterilebilir. Saç örgülerinde fular kullanabilir ve saçlarınızda dikkat çekici saç modeli elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bandana olarak da saçlarınızda bandana fular kullanabilirsiniz.  Klasik saç modellerinden sıkılanlar için tek bir fular pek çok farklı saç modeli yapmanıza olanak sunar. Bu sayede farklı ve kullanışlı saç modelleri elde edebilirsiniz. Fular modellerinin kumaş seçimine göre kaygan yapıya sahip olabilir. Bu gibi durumlarda fularınızın saçta sabitliğini korumak için ise ufak tel tokalardan yardım alabilirsiniz. Bu sayede gün boyu saç modeliniz bozulmalar meydana gelmeden kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Çantalarınızın fermuarına ya da kulp kısmında fular kullanabilir ve çantanızda hareketlilik elde edebilirsiniz. Özellikle sade tasarımlı çanta modellerinde renk katmak için fularlardan yardım almak kadınları tarafından sıklıkla kullanılan yöntemlerdir. Fular modellerinin sık kullanım alanlarından bir diğeri de bilek bağı olarak kullanılmasıdır. Bilek aksesuarı olarak fular modeli tercih ettiğinizde fazladan bir takıya gereksinim duymadan tüm ilgiyi bileğinize çekebilirsiniz.

 

Kadın Fular Çeşitleri ile Kombin Önerileri

 

Fular modellerini boyun bağı olarak tercih edeceğiniz zaman, gömlek ve askılı bluzlar doğru seçimler olacaktır. Özellikle askılı bluzlarınızla birlikte fular tercih ettiğinizde boyun çevrenizi saran fular sayesinde daha zarf bir görüntü elde edebilirsiniz. İster yandan bağlamalı olarak ister önden bağlamalı olarak kullanmanıza olanak sunan fular modelleri yaz-kış rahatlıkla tercih edebileceğiniz alternatif aksesuarlardır. Beyaz şort ve renkli bir askılı body kombinlerinizi fular modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Şortlarınızın kemer kısmında ya da bileğinizde yer vereceğiniz fular sayesinde canlı ve enerjik bir kombin elde edebilirsiniz.  Jean ve gömlek kombinlerinde tercih edeceğiniz zincir detaylı bir çantaya ekleyeceğiniz fular ile ufak dokunuşlarla büyük etkiler yakalayabilirsiniz. Sade bir kombin oluşturduğunuzda kırmızı fular tercih edebilir ve tüm ilgiyi aksesuarınızın üzerine çekebilirsiniz. Özellikle sade tasarımlı kombinlerde hareket katmak adına fular kullanmak kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen stil tüyolarından biridir.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.