ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Kimono Modelleri

Kadın giyim modası klasikleşmiş parçaların dışında sıra dışı giyim tarzını seçenler için de alternatiflere sahiptir. Kadın giyimde benimsenen tarzlardan birisi de salaş ve rahat kıyafetlerin ön planda tutulduğu stiller de kadınlar tarafından benimsenir. Salaş giyim tarzının önceliği bedeni sarmayan, rahat ve bol kıyafetleri içermesidir. Bol formları sayesinde büyük beden ve tesettür giyimde de tercih edilen bu tasarımlar, geniş kullanıcı kitlesine hitap eden ürünler olma özelliğine sahiptir. Bu kategoriye baktığımızda en çok talep gören ürünler arasında kimono modelleri bizi karşılar. Kimono modelleri, yapı olarak konforlu kullanım sunduğu kadar, şık ve zarif tasarımları sayesinde kombinlere hareketlilik katmak noktasında başarılı etki yakalayan ürünlerdir.

 

Kimono Çeşitleri ve Özellikleri

 

Kimono modelleri, modern çizgileri ile Asya kültürünü bir arada yansıtacak tasarımlara sahiptir. Modern ve klasik tarzı bir arada sunmasından dolayı kadınlar için farklılık yaratacak, dikkatleri üzerine çekecek ürünlerdir. Geniş kol yapıları en belirgin özellikleri olan kadın kimono modellerinde, etnik desenler de ön plana çıkan ayrıntılardır. Formları ile salaş giyime hitap ettiği gibi sırf etnik desenlere sahip olduğu için dahi kadınların ilgisini çekmeyi başaran kimono modelleri moda trendlerinde yer alan kadın giyim ürünlerinden biridir.

 

Büyük Beden Kimono Modelleri

 

Büyük beden giyimde tercih edilen kıyafetlerin ortak noktası geniş ölçülere sahip olmasıdır. Üretilen kıyafetlerde bu kıstas öncelikli olarak dikkat çekerken aynı zamanda tasarım adımında da özenli seçimlere yer verilir. Renk seçimleri, desenleri formları ile bir bütün olarak ele alınan kimono tasarımları beklentilerine karşılık verecek şekilde özenle hazırlanır.   

 

Kadın Kimono Modelleri ile Kombinler

 

Kadın giyim ürünlerini bir araya getirirken dikkatli olunması gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiğinde daha etkileyici kombinler oluşturmak mümkün. Kombin oluştururken ilk dikkat edilecek husus renk ve tarz olarak bütünlüğü yakalamaktır. Özellikle renk seçimi yaparken birbirini tamamlayacak parçalara öncelik vermek gerekir. Kıyafetlerde birden fazla dikkat çekici renk kullanmaktansa daha çok bir alanda canlılığı yakalarken, diğer taraftan bu durumu dengelemek gerekir. Kimono modelleri ile kombin oluşturulurken öne çıkacak parça kimono olsun istiyorsanız, diğer parçaları sade tasarımlardan seçmek daha doğru olacaktır. Bu şekilde kimono modelinizin tasarımı daha fazla dikkat çeker. Kimono modelleri dar paça pantolonlar ile olduğu kadar geniş paça pantolonlar ile de tercih edilebilir. Ayrıca en çok tercih edilen kombinlerden birisi de şort ve kimono birlikteliğidir. Yaz aylarında kimono modellerinin geniş formlarını kısa kot şort modelleri ile uyumu kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

 

Kuşak Detaylı Kimono Modelleri

 

Kuşak detayı kimono modellerinde sıklıkla karşınıza gelecek detaylardır. Asya kültürünü en iyi yansıtacak detaylardan olan kuşak tasarıma ayrı bir hava katar. Aynı zamanda önü açık kıyafet sevmeyenler için kapalı formda kullanılabilecek kimono tasarımını da sizlere sunar. Daha çok krem rengi gibi soft renklerde denk geleceğiniz kuşak detaylı keten kimono modelleri farklı tarzda kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilecek alternatiflerdir.

 

İpek Kimono Modelleri

 

Dikkat çeken desenleri ve ipek kumaşın harika birlikteliği ile tanışın. Kimono modellerinde ipek kumaş karşınıza sıklıkla çıkacaktır. Kullanışlı ve teninizden kayan kumaş yapısına sahip olan ipek kumaş ayrıcalığı özenle hazırlanmış desenler ile buluştuğunda ortaya gösterişli tasarımlar çıkar.

 

Japon Kimono Modelleri

 

Japon kimono modelleri her ne kadar modern kıyafetlerle birleştirilse de klasik etnik kökenli havası ile dikkatleri üzerine çeker. Geniş kol ölçüleri, bilekte biten uzunluğa sahip olması, belden kuşaklı yapısı ve canlı renkleri ile ilgi gören Japon kimono modelleri Asyalı kadınların yöresel kıyafetleri olarak dünyaya yayılan ürünlerdir. Son yılların moda akımlarında yer alması ile birlikte daha modern çizgilere sahip olmaya başlaması ve geniş ürün çeşitliliğinin ortaya çıkması daha fazla kişi tarafından tanınmasına neden olmuştur.

 

Doğru Kimono Seçimi Nasıl Yapılır?

 

Kimono çeşitlerinin kendine özel bir havası vardır. Seçim esnasında bu durum göz önüne getirilmeli. Özellikle geniş form kıyafetler giymekten hoşlanmayanların tercih etmemesi gereken ürünlerden biridir. Kimonolarda kullanılan renk ve desenler doğru mevsimde tercih edildiğinde daha fazla etkili olur. Nakışlı kimono modelleri canlı renkleri ile yaz aylarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Aynı şekilde koyu renk ve etnik desenler de kış aylarında kıyafetlerinizi tamamlayabileceğiniz alternatiflerdir.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.