ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Pareo Modelleri

Pareo modelleri bikini, mayo ve mayokinilerin tamamlayıcı parçasıdır. Plaj modasında önemli bir yer edinmiş olan pareolar son yıllarda kadın giyimin sevilen ürünlerinden olmayı başarır. Geçmişte plajda askılı bluz ve şortlar bir nevi üst giyim olarak kullanılırdı. Plaj giyimde kullanılan tekstil ürünlerinin artması ve çeşitlenmesi ile birlikte tek parça pareolar kendisini daha çok göstermeye başladı. Kadın pareo modellerinin sevilmesinde en büyük etki sahip olduğu renk ve desenleridir. Pareolarda genel olarak bikini ve mayo modellerinde kullanılan desenlere benzer desenler tercih edilir. Bu da pareo modellerinin tamamlayıcı etkiyi yakalamasına olanak sunar. Pareolar denize girmeden önce ve sonra kullanabileceğiniz gibi denize girerken de tercih edebileceğiniz kullanışlı plaj giyim parçalarından biridir. Pareolarda kullanılan kumaşlar ıslaklığı uzun süre tutmaz. Kısa sürede kuruma özelliğine sahip olması pareo modellerini rahatlıkla denizde ve plajda kullanabilmesine imkan verir.

 

Pareo Çeşitleri

 

Pareo çeşitleri plaj elbisesi olarak bilinse de çeşitlilik konusunda oldukça farklı formlara tasarımlara sahiptir. En çok tercih edilenler pareo etek, elbise pareo, kaftan pareo, kimono pareo modelleridir. Transparan ve transparan olmayan kumaş çeşitlerine sahip olabileceği gibi, düz ya da püskül detaylarına da pareo modellerinde yer verilir. Transparan pareo çeşitleri içine giydiğiniz bikini ve mayoların görüntüsünü daha fazla ortaya çıkmasına etkisi bulunan modellerdir. Desenli pareo modellerinde ise renkleri sayesinde bir bütünlük yakalamanıza olanak sunacak desenler tercih edilir. Böylece bikinilerinizle pareolarınızı takım gibi kullanabilirsiniz. Dantelli pareo modelleri daha çok dikkat çekici tasarımları tercih edenlere özel olarak tasarlanır. Dantelli pareolarda yalnız yaka kısmında dantel detayına yer verileceği gibi tüm tasarımın dantel kumaştan tercih edildiği tasarımları da mevcuttur. Dantelli kıyafetleri sevenlerin plaj giyimde de tarzını koruyabileceği pareo modelleri her bir detayıyla özenle hazırlanmaktadır.

 

Elbise Pareo Modelleri

 

Elbise pareo rahatlık anlamında üstün başarı gösteren modellerdir. Son zamanların plaj modasında örgü tunik olarak da kullanılan elbise pareo modelleri en çok karşınıza çıkacak ürünlerdir. Şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken beyaz örgü tunik pareoları dilediğiniz gibi kombin yapabileceğiniz alternatiflerdir. Renk ve model olarak yazın tüm enerjisini yansıtırken tarzınızı ortaya çıkarmanıza da olanak sunan elbise pareo modellerine sizler de bir şans verebilirsiniz. Askılı plaj elbisesi modelleri pareo olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerden biridir. Her bikini ve mayo model ile kullanıma uygun olmakla birlikte elbise formu ile rahat kullanım sunan parçalardan biridir.

 

Kaftan Pareo Modelleri

 

Pareo çeşitleri giyip çıkarması kolay olan parçalardır. Aralarında bu durumu en çok karşılayan ise kaftan pareo modelleridir şüphesiz. Kaftan pareo modelleri tesettür giyimde de sıklıkla kullanılır. Haşemalar ile birlikte tercih edilen kaftan pareolar farklı giyim tarzlara hitap edecek etkide ürünlerdir. Uzun yapıları, kollu ya da kolsuz çeşitleri aynı zamanda önü açık ve kapalı olarak da kaşınıza çıkabilir. Kapalı kaftan modelleri daha çok tesettür giyimde yer almak ile birlikte desenli-desensiz seçeneklere sahiptir.

 

Kimono Pareo Modeli

 

Kimono modası pareo modellerinde de kendisine yer bulur. Geniş kol yapıları ve renk seçenekleri ile dikkat çeken kimono pareolar plajlarda tercih edebileceğiniz alternatif tasarımlardır. Salaş formları ile yalnızca bikini ve mayolar değil, şort modelleri ile birlikte kullanabileceğiniz alternatif ürünlerdir.

 

Bağlamalı Etek Pareo Modelleri

 

Bikiniler ile en çok tercih edilen pareo modelleri bağlama detaylı etek pareolardır. Belden bağlama detayı olan kadın pareolar kısa ve uzun formlara sahiptir. Yandan bağlama olarak kullanılabileceğiz gibi ön kısımdan bağlama olarak da kullanılabilen etek pareolar bikini üstleri ile birlikte tercih edebileceğiniz modellerdir.

 

Plaj Modasında Pareo Etkisi

 

Pareo modelleri renk olarak geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Sarı, pembe, yeşil, kırmızı siyah, beyaz, krem, renkli, mavi, turuncu, mor ve daha pek çok renk pareo modeli seçim yapabilmeniz için sizlerin beğenisine sunulur. Renkleri ile yaz moduna girmenize olanak sunacak olan kadın pareo modelleri polyester kumaş ağırlıklı olarak tasarlanır.

 

Pareo Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Doğru pareo seçimi ile farklı parçalar ile birlikte kullanabileceğiniz tam bir performans ürünüdür. Plaj giyimde en çok sevilenlerinden olmasında en büyük etki bikini ve mayoların tamamlayıcısı etkide olmasıdır. Bunu sağlaması için de satın alırken ideal parçaya ulaşmak gerekir. Doğru pareo nasıl seçilir? Sorusuna gelirsek de önceliğimiz tabi ki vücut hatlarına uygun ürünü tercih etmektir. Pareo modelleri farklı formlarda ve beden aralığında ürünlerdir. Dolayısıyla da pareo seçerken kendi bedeninizi seçmek daha etkili olacaktır. Özellikle boy oranı pareo seçiminde önemli olan unsurlardandır. Kısa boy oranına sahip kadınlar için uzun pareo modellerindense kısa ve bağlama detaylı modeller daha ideal seçim olabilir. Göğüs ölçülerinden şikâyet edenlerin ise kaftan pareolar en uygun olan parçalardır. Uzun ve geniş formları bedenin gizlenmesi için etkili olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.