ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Cazip Fiyatlarla PetShop Ürün Çeşit ve Fiyatları

Sevimli dostlarımız için her zaman en iyisini isteriz. Daha iyi mamaları yesinler, daha iyi kumları olması bizim öncelikli talep edeceğimiz durumlardır. Kendimiz ve çocuklarımız için dikkat ettiğimiz noktalara ailemizin bir üyesi yaptığımız evcil hayvanlarımız için de önem veririz. Değişik lezzetlerde mamalar, tavuk etli, somonlu, dana etli gibi aromalara sahip kedi ve köpek maması çeşitlerine hesaplı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ödül mamaları, yüksek besin değerli mamalar, yaş mamalar küçük dostlarınız için alabileceğiniz alternatiflerdir. Farklı hacimlere sahip olması sayesinde ihtiyacınız olduğu kadarlık ürünleri satın alabilirsiniz.

Binlerce ürün çeşidini sizlere sunan Bazarda, Petshop ürünlerini de titizlikle sizlere ulaştırıyor. Tüm ürünlerimiz tek bir tık ile kapınızda. Fırsatları değerlendirmek için bazarda.com adresimizi ziyaret edin.

Çeşit Çeşit Köpek Mamaları ve Uygun Fiyatlar

Köpek ya da kedi ayırdı olmadan tüm evcil hayvan besleyen bireylerin öncelikli tercihi, yüksek besin değerlerine sahip, dostlarımızı dış etkenlere karşı koruma sağlayacak mamaları onlara sunmaktır. Tüm gün tüketilen mamaların lezzetleri kadar takviye edici içeriklere sahip olması da önem arz eder. Köpeklerimizin bağışıklıklarının güçlenmesi yeterli besini almaları için mama tercihlerine dikkat etmek faydalı olacaktır. Köpek mama çeşitleri uygun fiyat avantajlarına ulaşabileceğiniz doğru adres burası. Tavuk parçalı köpek maması, dana etli köpek maması, kuzu etli köpek maması çeşitleri sizlerle. Yavru köpek maması, yetişkin köpek maması ve kısırlaştırılmış köpek maması seçeneklerini inceleyebilir ve en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Köpek mamaları, kuru köpek maması, yaş köpek maması ve ödül mamaları olarak sizlere alternatif olarak sunuluyor. Özellikle köpek sahibi olan bireylerin sıklıkla tercih ettiği köpek ödül maması eğitim aşamasında sizlere en çok kolaylık sağlayacak ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde köpeklerinizi eğitirken yapmaması gereken durumlara daha hızlı uyum sağlamasına neden olabilirsiniz.

Kedi Maması Çeşitleri ile Sevimli Dostlarınızı Mutlu Edin!

Kediler tüm gün miskinlik yaptıkları halde yemek yemek konusunda da oldukça seçici olabiliyor. Her durumda bu tatlı dostlarımızı memnun etmek için fazlasıyla çeşit alternatiflerini sizlere sunuyoruz. Yaş mama, kuru mama ve konserve çeşitleri ile yalnızda karnı doyurmak ile kalmaz, tüylerinin canlılığı açısından da olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kediler tüy dökülmelerinin sık yaşayan hayvan türlerinden biridir. Özellikle evcil olarak yaşam süren kediler için tüy dökülmeleri büyük soruna sebep olabilir. Bu durum üzerinde mamalar da ayrıcı önemli bir etkiye sahiptir. Kedi maması seçerken kaliteli kedi maması seçmeye özen gösterebilir ve bu sayede kedilerinizin tüylerinin daha sağlıklı olmalarında fayda elde edebilirsiniz.

Kedi ve Köpek Kumu Çeşitleri ile Kötü Kokuları Hapsedin!

Evcil hayvan besleyenlerin en çok karşılaştıkları sorunlardan birisi kumların kokuları yeterli oranda hapsedememesidir. Özellikle kokulu kum alanların tercihlerini belirlemek için pudra kokulu kum, sabun kokulu ya da kokusuz gibi alternatifler vardır. Bunun dışında ince taneli, kalın taneli, topaklanan gibi özelliklere sahip kum çeşitleri mevcuttur.

Evcil hayvanlarınızın patilerinde yarlara sebep olmaması, iç hastalıklara sebep olmaması için mamalar kadar kum seçimi de önem arz eder. Kedi kumu ya da köpek kumu çeşitleri arasından seçim yaparken bütçe dostu olması da ayrıca önemlidir. Uygun fiyatlı ve kaliteli kedi kumu ve köpek kumu çeşitlerimizi inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

PetShop Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pethop ürünleri, mamalar, kumlar, oyuncaklar tüm hepsi için bir bütçe belirlemek makul olarak görülebilir. Ancak bu bütçeyi belirlerken kaliteden ödün vermemek gerekir. Özellikle dostlarınızın sağlığı söz konusu iken bu konuda daha seçici olmakta fayda vardır.  Seçim yaparken bütçenizi aşmayacak aynı zamanda da herhangi bir sağlık problemine sebep olmayacak ürünlere yönelim gösterilmelidir.

  • Mama seçiminde öncelikli kıstasımız yavru, yetişkin, kısırlaştırılmış ve yaşlı olarak kendi aralarında ayırılan ürün gruplarından en uygun olanını seçmek gerekir. Özellikle kısırlaştırılmış evcil hayvanlar için mama seçimi daha fazla önem arz eder. Besin değeri noktasında dengeli bir ayrıma sahip olduğu için bu konuya dikkat etmek faydalı olacaktır.
  • Belirli bir yaşın üstünde olan evcil hayvanlarınızın mamalarını rahatlıkla tüketebilmesi için yaşlı kategorisine giren mama çeşitlerini seçmek daha doğru olacaktır.
  • Evcil hayvanlarınızın eğitim aşamasında ödül mama çeşitlerini seçmeniz daha hızlı reaksiyon almanızda fayda sağlayacaktır. 
  • Mama seçimi yaparken 750 gr, 1,5 kg, 3 kg gibi ayrı ebatlara sahip kedi ve köpek mamalarını tercih edebilir ve ihtiyaç halinde tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

Kedi & Köpek Maması ve Kumları Fiyatları

Kedi ve köpek maması çeşitleri kadar kum çeşitlerinde de fiyatlandırmada farklılıklar vardır. Mamalarda, yavru, yetişkin, kısırlaştırılmış, yaşlı gibi ayrı özelliklerde satılan ürünlerin fiyatları farklılık gösterir. Aynı şekilde kedi & köpek kumu çeşitlerinde ise ince taneli, iri taneli, topaklanmayan özellikleri fiyatlandırma üzerinde etkili olur. Bunların yanı sıra, seçim yapacağınız ürünün ebatları da ayrıca fiyatlandırma üzerinde etkilidir.

Hem uygun fiyatlı hem kaliteli mama ve kum çeşitleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm petshop ürünlerimizi inceleyebilir ve en uygun olan ürünü hemen satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve kapıda ödeme seçeneğini sizlere sunan bazarda.com sayesinde aradığınız tüm ürünler bir tıklama ile kapınızda. Mağaza ziyaretine gerek duymadan tek adresten ihtiyacınız olan ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.