ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Pijama

Kadın pijama modelleri ev ve uyku giyimin önemli parçalarıdır. Farklı modelleri ve özenle hazırlanan tasarımları ile her kadın için uygun pijama takımına ulaşmak mümkündür. Kaliteli tasarımları ve rahatlık konusunda yüksek performans sunması pijama takımlarının en önemli özellikleridir. Kadın pijama çeşitleri şık tasarımları ve geniş beden aralığı ile sizlerin beğenisine sunulur. Her yaştan kadına hitap edebilecek ürün çeşitliliğine pijama takımı modelleri arasından ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı kadın pijama takımı modellerine bazarda.com’da sizleri bekliyor.

 

Kadın Pijama Takımı Modelleri

 

Kadın pijama takımı çeşitleri uyku esnasında ihtiyacınız olan hareket özgürlüğünü sizlere sunan ideal parçalardır. Esnek kumaşlardan tasarlanan pijama modelleri sayesinde gece boyu derin bir uyku süreci geçirebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atabilmenize olanak sunan pijama takımı çeşitleri farklı formlara sahiptir. Tasarım olarak farklı seçeneklerinin bulunması da tarzınızı yansıtabileceğiniz pijama modeline rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanır. Pijama takımı koleksiyonları, tesettür giyim, hamile giyim, büyük beden giyim içerisinde yer alabilecek oranda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hamile giyimde pijama takımlarının önemi biraz daha büyüktür. Zorlu geçen hamilelik sürecinin rahat bir şekilde geçirilmesi için tercih edilecek pijama takımları özenle seçilir. Hamile pijama takımları göbek çevresinin daha geniş kalıplara sahip olmasının yanı sıra lastikli pijama altı öncelikli tercihler olur. Büyük beden pijama takımı çeşitlerinde ise geniş beden aralığı ön plana çıkar. Büyük beden giyimin gelişme göstermeye başlaması ile birlikte artık her beden ölçüsüne uygun kıyafetler bulmak kolaylaşmaktadır. Pijama takımları da bu noktada ihtiyaç duyulan kolaylığı sizlere sunar ve birbirinden çeşitli tasarımlarda pijama modelleri beğenilerinize sunulur.  Pijama takımlarının hitap ettiği tarzlar farklı olsa da tümü için ortak nokta konforlu kullanım sunmasıdır.

 

Kadın Pijama Çeşitleri ve Özellikleri

 

Kadın pijama takımları kendi arasında şortlu pijama takımı, pantolon pijama takımı, kısa kollu gömlek yaka pijama takımı, dantelli pijama takımı gibi farklı özellikleri ile ön olana çıkacak şekilde çeşitlendirilir. Bazı modellerde yaka detayı değişkenlik gösterirken, bazı pijama takımlarında kol ve paça boylarında farklılıklara yer verilir. Yazlık kadın pijama takımı modelleri arasında en sık askılı-şortlu pijama takımı modelleri ön plana çıkar. Sıcak havalarda ihtiyaç duyulan ferahlığı sunmasında şort detayının etkisi fazladır. Buna ek olarak kısa kollu kadın pijama takımı da alternatif olarak seçilebilecek ideal parçalardır. Günlük kadın pijama modelleri olarak pamuklu kumaşlar en çok talep görenlerden biridir. Pamuklu pijama takımı çeşitleri gün boyu kullanmaya da uygun ürünlerdir. Özellikle tatil günlerinde rahat kıyafet tercihinde bulunacak kadınların öncelikli tercihlerinden birisi pamuklu pijama modelleri olmaktadır. Daha fazla göz alıcı tasarımlara öncelik verenlerin ise ilk tercihleri dantelli kadın pijama modelleri olabilir. Kış aylarında kullanılmaya en uygun parçalar arasında kadife pijama takımı çeşitleri yer alır. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak etkiye sahip olması adına tasarım aşamasında polar, kadife, pelüş gibi kalın yapıda kumaşlar tercih edilir. Bu sayede kış ayları geldiğinde yazın kullanılan pijamalar dolaplarda yer alırken kışlık kadın pijama takımı çeşitleri kendisini göstermeye başlar.

 

Uygun Fiyatlı Kadın Pijama Takımı Çeşitleri

 

Pijama takımı modellerinde fiyat aralığı belirlenirken modeli, markası, kalitesi, kumaşı dikkate alınır. Pijama takımlarında öncelikli olarak aranan nitelik rahat kullanım sunması olduğu için kalitesi önemli etkenlerdir. Bir pijama takımının kalitesi ne kadar yüksek olursa bu durum fiyatı da etkiler. Aynı zamanda kaliteli bir pijama modeli tercih edildiğinde uzun vadede kullanım imkânı elde edilebilir. Kadın pijama takımlarının fiyatları yer aldığı koleksiyona göre de değişkenlik gösterir. Tesettür pijama takımı ile hamile pijama takımı gibi ayrı niteliklere sahip olan pijama takımları da fiyatlandırma konusunda farklılıklara sahiptir. Pijama takımları tasarım aşamasında fazlasıyla geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olması her bütçeye ve tarza uygun modele ulaşmanıza imkân tanır.

 

Kadın Pijama Setleri ve Fiyatları

 

Pijama setleri ikili, üçlü, beşli gibi parçalardan oluşan ürünlerdir. Pijama setlerinin içerisinde pijama altı, pijama üstü temel parçalar olmakla birlikte uyku gözlüğü, çorap gibi parçalar da içerebilir. Her bir parçanın birbiri ile uyumlu olarak tasarlanması pijama setleri arasında öncelikli olur. Bunun dışında, uzun ve kısa pijama altı olarak iki ayrı parça ve uzun kol, kısa kol pijama üstü çeşitleri ayrı ürünler bir arada set halinde tasarlanabilir. Bu da aynı tarz farklı formlarda pijama modellerine tek bir set dahilinde sahip olmaya olanak sunar. Daha çok lohusa pijama setlerinde bu şekilde farklı formlara bir arada yer verilir. Aynı şekilde hamile pijama setlerinde de birden fazla parçaya tek bir set içerisinde sahip olma imkânı elde edebilirsiniz. Pijama setlerinin fiyatları sahip oldukları parça adeti ve modellerine göre değişkenlik gösterebilir.  

 

Doğru Pijama Takımı Nasıl Seçilir?

 

Doğru pijama ulaşmak başlangıç adımında zor olmakla birlikte doğru ürün tercih edildiğinde uzun yıllar kullanmaya imkân verecek etkiye sahiptir. Dolayısıyla da pijama takımı seçerken öncelik verilmesi gereken bazı faktörler vardır. Seçim esnasında dikkat edilecek noktalar; beden seçimi, kullanılacağı zaman aralığı, modeli öncelikli olarak sayılabilir. Pijama takımı tasarımları form olarak alternatif model çeşitliliğini sizlere sunar. Geniş beden aralığına da sahip olan kadın pijama modellerinde yüksek performans elde etmek için kendi bedeninizi tercih etmelisiniz. Birkaç beden büyük beden almak paça boylarının ve kol manşetlerinin büyük gelmesine sebep olabilir. Bu durumda kullanım esnasında sorunları beraberinde getirebilir. Aynı şekilde pijama takımlarının kullanılan kumaşlarının farklı olmaları belirli zaman aralıklarında kullanmaya yönelik tasarlanır. Saten kadın pijama takımı modelleri yaz aylarında öncelikli olurken, pelüş kadın pijama takımı modelleri ise daha çok kış aylarının öne çıkan parçalarıdır. Bu da seçim esnasında hangi mevsimde kullanacaksanız o döneme uygun olacak parçaları tercih etmeyi gerektirir. Modeline göre pijama takımı seçmek ise pijama takımlarının her birinin kendi özelinde yansıttığı tarzın farklılık göstermesinden dolayı önem arz eder. Seçim kısmında kendi tarzınıza uygun olacağını düşündüğünüz modeli seçmenize olanak sunacak çeşitlilik pijama takımı modelleri arasında sizlerin beğenilerinize sunulur.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.