ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Pişirme Grubu Ürünleri

Yemek hayatımızı idame ettirmek için gereksinim duyduğumuz besin kaynağıdır. Yemek pişirme işleminin gerçekleşmesi için de birtakım ürünlere ihtiyaç duyulur. Pişirme ürünleri arasında tencereler, tava, sahan çeşitleri başlıca ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Tencere ve tavalar her zaman mutfakların en önemli elemanlarıdır. Yemek yapma sürelerinin kısaltması ve pratik kullanımları ile yemek yapmayı kolaylaştıran pişirme ürünleri sayesinde yemek yapmak artık daha kolay. Yemeklerin lezzetlerini etkileyen faktörlerden birisi de aynı zamanda yine pişirme ürünleridir. Yapışmaz özelliklere sahip tencere ve tava çeşitleri ile yemek yapmak sorun olmaktan çıkar. Tencere ve tavalarda demir döküm, porselen, paslanmaz çelik, emaye, granit gibi seçenekler mevcuttur. Her bir seçenek kendi arasında niteliklere sahip olan tava ve tencereler kendinize ya da sevdiklerinize özel yemekler yapmanıza olanak sunar. Birbirinden çeşitli tava ve tencere modellerine bazarda.com farklı ile sahip olabilirsiniz.

Tencere Çeşitleri ve Tencere Setleri

Tencere çeşitleri sayesinde dilediğiniz yemeği oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Emaye kızartma tencerelerinden, granit tencerelere kadar pek çok alternatiflere tencere çeşitleri arasından ulaşmak mümkün. Emaye tencereler ile kızartma yapabilir, çorbalarınızın lezzetini artırabilir ya da sulu yemeklerinizi rahatlıkla pişirebilirsiniz. Tencere çeşitlerine set halinde de satın alabilirsiniz. Tencere setleri arasında farklı ebatlarda ve işlevlerde ürüne aynı anda sahip olabilirsiniz. Renk ve desenleri ile de ilgi çekici tasarımlara sahip olan tencere modelleri çeyiz alışverişlerinin de en sevilen parçalarıdır. Tencere çeşitlerinin farklı boyutlara sahip olması kalabalık kişilere yemek yapmak için tencere bulmak konusunda kolaylık sunar. Döküm tencere seti çeşitleri son dönemlerin sevilen parçalarıdır. Pilatinium tencere seti de tercihlerinizde yer verebileceğiniz alternatif ürünlerdir.

Düdüklü Tencere Modelleri

Yemeklerin pişme süresini kısaltan, aynı zamanda lezzet oranlarını artıran düdüklü tencere modelleri mutfakların en kullanışlı ürünleridir. Normal süreçte uzun saatler pişmesi gereken ürünleri dahi hızla ve lezzetlerini katlayarak pişirmeye olanak sunan düdüklü tencereler kullananların övgüsünü kazanır. Düdüklü tencere setleri ile yemek oranına göre tencere seçmeyi kolaylaştırmaktadır. Farklı boyutlarda ürünün set olarak sunulması kullananlar için da avantajlı durumlar oluşturmaktadır. Set ya da tek olarak düdüklü tencerelerin fiyatları da kendi arasında farklılık oluşturmaktadır. Düdüklü tencere setleri zaman ayarlı olmaları sebebi ile müdahaleye gerek duymadan kendi kendine tam istenilen düzeyde yemekleri pişirmede başarılıdır. Besin grubuna göre sürelerinde ayarların bulunması her ürünü tam kıvamında pişirmeye olanak sunar. Kolay kullanımları sayesinde tek yapılması gereken pişirilecek yemeğin tüm malzemeleri ile tencereye eklenmesi ve üzerinde yer alan süre ayarlamaları arasında en uygun olanın seçilmesidir. Geri kalan tüm işlemleri düdüklü tencereniz sizin için gerçekleştirecektir.

Lezzetli Yemekler İçin Kullanışlı Pişirme Ürünleri

Pişirme ürünleri arasında yer alan tava çeşitleri tüm özellikleri ile farklı yemekler yapmanın en temel adımıdır. Tava çeşitleri; kızartma tavası, krep tavası, balık tavası, bazlama tavası, ızgara tavası gibi pişirilen ürüne göre değişkenlik gösteren seçeneklere sahiptir. İnce krepler yapmak için krep tavası en başarılı ürünlerden biri olurken, balık yapmanın en keyifli yöntemi olan balık tavaları da tam performans ürünüdür. Balık tavalarının önemli özelliklerinden birisi de arkalı önlü olarak balıkları pişirmeye olanak verecek tasarıma sahip olmasıdır. Izgara yapmanın en pratik yolu olan ızgara tavaları barberküde yapılmış ızgara lezzetini sizlere sunar. Keyifli bir akşam yemeğinde kullanacağınız ızgara tavaları ile beğenileri toplayabilirsiniz. Izgara tava çeşitlerinin çoklu bölmeli tasarımlarının bulunması da sunduğu avantajlardan biridir. Bu sayede farklı gıda gruplarını tek tavada aynı anda pişirme olanağı elde edebilirsiniz. Her pişirme anında tavayı temizleme derdini de böylelikle ortadan kaldırmış olursunuz. Granit modası tavalarda da kendisini gösterir. Granit tava modelleri ile yemek yapmanın keyfini çıkarın. Titanit granit tava çeşitleri yemek yapmayı sevenlerin de beğenisi kazanan modellerden biridir. Tava çeşitlerinin kalite oranları arttıkça kullanım süreleri da aynı oranda artış göstermektedir. Uzun vadede tava modellerini kullanmak için doğru ürünü seçmek de önemlidir. Farklı tasarımlara sahip olması her bir tava çeşidinin pişirilen ürüne göre özelliklerinin olmasında etkilidir. Bu da beklentileri karşılamak için doğru ürünü tercih etmeyi gerekli kılar.

İster Kahvaltıda İster Yemekte Kullanılan Granit Sahan Çeşitleri

Sahan çeşitleri kahvaltıda kullanılabilecek pişirme ürünlerinden biridir. Yumurtaların lezzetini artırmada başarılı sonuçlar ortaya çıkaran sahan çeşitlerini tercih edenler için kahvaltılar da şölen halini almaktadır. Porselen sahan setler çeyizlerin en çok tercih edilen ideal ürünlerinden biridir. Sahan çeşitleri arasında porselenin yanı sıra, granit, döküm, yapışmaz çelik gibi materyallere sahip olmaktadır. Bu da farklı tarzlarda parçaların kullanılmasını kolaylaştırır. Aralarından dilediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşabilir ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Sahanlarda tasarım olarak çeşitliliğin olması fiyat konusunda da avantaj sunar. Bu sayede her bütçeden uygun fiyatlı sahan çeşidine ulaşmayı kolaylaştırmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.