ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Telefon Aksesuarları & Telsiz Telefonlar

Telefon aksesuarları telefonları kişiselleştirmekte etkili olan ürünlerdir. Aynı zamanda kullanım alanına göre farklı özelliklere sahip olması da telefon aksesuarlarının tercih edilmesinde etkilidir. Koruyucu etkili, kılıflar ve lens koruyucular en çok sevilen ve kullanılan ürünlerdir. Telefon sticker çeşitleri ve telefon askı çeşitleri de hem kullanışlı hem şık ürünlerdir. Telefon charmları olarak bilinen ve renkli boncukların kullanılması ile oluşturulan telefon aksesuarları da son dönemlerin sevilen parçalarıdır. Aksesuarlar arasında kablosuz kulaklık kılıfları renkli tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker.

Renk ve desenler konusunda binlerce çeşit ürün modeline ulaşabileceğiniz koruyucu kılıf çeşitleri kendi zevkinize göre şekillendirilmektedir. Telefon aksesuarları arasında geniş bir yer kaplayan koruyucu kılıf çeşitleri arasında sevilen film ve dizi karakterlerine de yer verilir. Sevdiğiniz dizi karakterleri ya da repliklerine yer verildiği telefon kılıfları ile telefonlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Birbirinde Çeşitli Koruyucu Kılıf Modelleri

Telefon kılıfları ilk tasarlanmaya başladığında sade tasarımlar, şeffaf kılıf modelleri dikkat çekmekteydi. Şimdilerde ise bu durum değişkenlik gösterdi ve artık binlerce çeşit koruyucu kılıf tasarımına ulaşmak mümkün. Renkleri, desenleri ve tasarımları ile tüm ilgiyi üzerine çeken telefon kılıfları sayesinde telefonlarınızı korumaya alırken kendi zevkinizi de ortaya çıkarabilirsiniz. Telefonu tamamen saran ve düştüğünde ya da sert darbe aldığında zarar görmesini önleyen etkiye sahip olması telefon kılıflarının tercih edilmesi gerektiğine en temel örneklerdir. Telefon kılıfları tasarım konusunda kapaklı, kapaksız, içi kadife, desenli, renkli, şeffaf gibi tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda köşe kısımları oval ya da kare olacak şekilde de tasarım noktasında ayrılmaktadır. Günlük olarak uzun süre elimizde olan telefonlarımız için ihtiyaç duyduğu korumayı kılıflar sayesinde sağlayabilirsiniz.

Koruyucu kılıf çeşitleri arasında hayvan figürleri, çiçek desenleri, çizgi desenleri, diz-film karakterleri çeşitlilik olarak kullanılan desen alternatifleridir. Renkli tasarımlara da sahip olan desenli koruyucu kılıfları ile ruh halinize göre kılıf tercihi dahi yapabilirsiniz. Kartlık özelliği olan koruyu kılıflar sayesinde kartlarınız her an yanınızda olabilir. Kartlık eklentili kılıflara ek olarak tüzük detaylı telefon kılıfları da kullanışlı olarak adlandırılabilecek etkide ürünlerdir. Özellikle telefondan video izleyenlerin ilk tercihlerinden olan yüzük detaylı kılıf modelleri yan olarak kullanımında stant özelliğine sahip olmaktadır. Yüzük detayının bir diğer önemli avantajı ise telefonun elinizden düşme olasılığını azaltmasıdır.

Telefon Lens Koruyucu Çeşitleri

Kamera lensleri telefonların hassasiyet derecesi en yüksek olan parçalarıdır. Aynı zamanda kamera özelliği telefon seçiminde bile öncelikli olmaktadır.  Bu da kamera lenslerinden meydana gelebilecek sorunların büyük problem oluşturmasına sebep olmaktadır. Dolayısıyla telefon aksesuarları arasında lens koruyucu çeşitlerine denk gelmek mümkündür. Lens koruyucular arasında yer alan çeşitlerde taşlı göz alıcı tasarımlar da mevcuttur. Hayatın her alanında ilgi çeken tasarımlı ürünlere öncelik verenler için kurtarıcı parçalar olurken tarzlarını da en iyi yansıtabilecekleri ürün çeşitliliğine lens koruyucular arasından ulaşma imkanı kullanıcıya sunulur. Lenslerin boyutunca ufak ebatlara sahip olabildiği gibi, tüm lensleri kapsayacak şekilde özel olarak tasarımlara sahip olan lens koruyucular pratik kullanım sunar.

Telsiz Telefon Çeşitleri ve Özellikleri

Geçmiş zamanlarda akıllı telefonların hayatımıza girmediği dönemlerde ev telefonları haberleşmenin en temel yollarından biri iken günümüzde popülerliği azalmış durumda. Evlerde, işe yerlerinde, resmî kurumlarda kullanılan telefon çeşitleri arasından kablolu ve telsiz telefonlar dikkat çekmektedir. Telsiz telefonlar dijitale en yakın telefonlardan birisidir. Araya numaraların göründüğü, kablosuz özelliği sayesinde evin farklı alanlarında kullanıma uygun olması, rahat kullanım sunması telsiz telefonların en büyük avantajlarıdır. Telsiz telefonlar şarj edilebilir yapıları sayesinde mekanizmasından ayrı olarak uzun süre kullanıma uygunluk sağlar. LCD ekran özelliğine sahip telsiz telefon çeşitleri bazarda.com adresimizde sizlerle buluşmayı bekliyor.

Uygun Fiyatlı Telefon Aksesuar Çeşitleri

Telefon aksesuarları kullanım alanı özelinde kendi arasında çeşitlenmektedir. Telefon aksesuarları arasında bulunan, koruyucu kılıflar, lens koruyucular, telefon askıları kullanım rahatlığı sunmaları ile ön plana çıkar. Buna rağmen şık tasarımlara sahip olması da telefon aksesuarlarının sevilmesinde ektili olmaktadır. Özellikle koruyucu kılıflar için desenli ve renkli tasarımlar en sevilen tasarımlardır. Telefon aksesuarlarının kendi arasında çeşitliliğinin bulunması fiyat aralığını da belirleyen etkendir. Telefon aksesuarlarının fiyat aralığını belirleyici faktör kullanılan malzemesi ve modelidir. Tasarım olarak çeşitliliğe sahip olması kullanım kolaylığı sunduğu gibi fiyatlarda da değişkenlik oluşturur. Kullanım alanlarına ve tasarımlarına göre ayrılan uygun fiyatlı telefon aksesuarlarına bazarda.com’dan hemen ulaşabilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.