Kadın Triko

Kış soğuklarında içinizi ısıtacak triko çeşitleri bazarda.com’da. Kadın trikolar boğazlı, V yaka, bisiklet yaka tasarımları ile karşınıza çıkar. Mevsim geçişleri için bisiklet yaka kısa kollu triko bluz modelleri ideal parçalar olurken, daha soğuk havalarda boğazlı kazaklar önceliğiniz olacak. Triko hırkalar son yılların trend kombinlerinde kendisine yer bulur. Uzun, kısa, düğmeli, fermuarlı, belden bağlamalı olarak tasarımlara ayrılan kadın hırka modelleri beğenilerinize sunulur. Üç düğmeli hırka modelleri pantolonlar ile birlikte kullanabileceğiniz şık tasarımlardır. Aynı zamanda oversize hırkalar da renk ve desenlerinin yanı sıra salaş formları ile dikkatleri üzerine çeker. Triko üstlere, sweatshirt, kazak, hırka, bluz modellerinde yer verilir.

Kadın Triko Bluz Modelleri

Triko bluzlar daha çok kısa formları ile dikkat çeker. Crop bluzları soğuk havalarda kullanmayı sürdürmek isteyenler için triko crop bluzlar ideal seçimlerdir. Kısa forma sahip olan kadın croplar bu sayede her mevsim kullanmaya imkân verir. Boğazlı trikolar mont ve hırkalar ile uyumlu bir birliktelik oluşturacak etkiye sahiptir. Yüksek bel pantolon çeşitleri ile kombinlenebilen triko bluzlar kadın giyimde öne çıkan parçalardır. Polo yaka triko modelleri şortlarla birlikte kullanabileceğiniz alternatiflerdir. Daha çok mevsim geçişlerinde tercih edilen polo yaka fermuarlı trikolar ise canlı renk seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker.

Tasarımlarına Göre Triko Modelleri

Kadın triko modelleri tasarımlarına göre farklılık gösterir. Kadın triko çeşitlerinde tasarım noktasında farklılık yaka detaylarında ön plana çıkar. V yaka, boğazlı, kayık yaka detayları kadın triko ürünleri arasında en çok tercih edilenler parçalar olarak karşınıza çıkar. Kazak ve hırkalarda V yaka detayı ön plana çıkarken, daha çok kazak modellerinde boğazlı yaka detayına yer verilir.

V yaka Triko

Kadın giyim parçaları arasında V yaka detayı en kullanışlı ve en çok talep edilen tasarımlardan biridir. Uzun kollu kazaklarda yer verilen V yaka detayı geniş beden aralığına sahiptir. Farklı tarzlara hitap edecek ürün çeşitliliğine yer verilen V yaka triko modellerinde en çok siyah, kahverengi, gri renkleri öne çıkar. Siyah V yaka trikolar kombin oluşturma konusunda kolaylık sağlayan modellerdir. Siyah rengin vermiş olduğu enerji ile trikoların içinizi ısıtacak formları uyumlu bir birliktelik oluşturacak.

Boğazlı Triko

Kışın en sert geçtiği zamanlarda, vücut direncini korumak ve hastalıklara karşı korunmak zor olabilir. Bu süreçte tercih edilen kıyafetlerin önemi büyüktür. Boğazlı triko modelleri bu anlarda en büyük yardımcınız olacak. Hem erkekler için hem de kadınlar için boğazlı kazak modelleri kombinlerde öncelik verilen parçalardan biridir. Vücudu saran aynı zamanda rahatsızlık hissi vermeyen boğazlı kazaklar farklı renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulur.

Kayık Yaka Triko Modelleri

Kayık yaka detayı kullanıldığı ürüne zarif bir görüntü sunar. Triko modellerinde de sıklıkla tercih edilen kayık yaka detayı farklı mevsimlerde kullanabileceğiniz alternatiflerdir. Kalın trikolar soğuk kış günlerinde içinizi ısıtırken, daha ince ve omuzu açıkta bırakan modelleri sayesinde geçiş mevsimlerinde alternatif olarak kullanabileceğiniz seçeneklerdir.

Çizgili Triko

Kıyafetlerde çizgi detayları kadınlar arasında ayrılığa yol açar. Kimi kadınlar için kiloları gösterdiği düşüncesiyle çok tercih edilmezken bazı kadınlar için ise dikkat çekici ve ilgi gören desenlerden birisi olur. Çizgi desenleri yatay ve dikey çeşitleri ile kadın giyimde yer alabilir. Özellikle dikey çizgilerin daha ince gösterdiğine dair düşünceler kadınlar arasında yaygın olan bir düşüncedir. Çizgi desenleri yardımıyla kıyafetlere daha modern bir görüntü elde edilmektedir.

Desenli Triko Modelleri

Şık ve rahat giyimde trikolar kadın giyim ürünleri arasında önemli rol üstlenir. Triko kıyafetlerin kullanıldığı giyim tarzlarından birisi de casual giyimdir. Triko ürünler tek renkli sade tasarımlara sahip olabildiği gibi desenleri ile dikkat çeken çeşitliliği de bünyesinde barındırır. Kazak modellerinde öne çıkan desenli trikolar sonbahar ve kış aylarında kullanabileceğiniz seçeneklerdir. Modern tasarımlara sahip olan desenli trikolarda, blok renkler, çizgi desenleri, etnik desenler en çok tercih edilenlerdir. Etnik desenli kazak modelleri geçmiş ve günümüzün modasını en iyi bir araya getiren tasarımlardır. Özellikle vintage giyim tarzını benimseyen kadınlar için etnik desenli kadın triko modelleri öncelikli seçimlerdir.

Salaş Triko Hırka

Oversize modasına en iyi ayak uyduran kategorilerden olan hırka modelleri sezon trendlerinde yerini almayı sürdürür. Salaş görüntü modasını en iyi yansıtan oversize hırka modelleri bluz, t-shirt ve gömlekler ile birlikte uyumlu birliktelik oluşturur. Kadın dış giyim arasında yer alan salaş triko hırka modelleri triko kumaş yapısının vermiş olduğu etki ile kış günlerinde vücut ısısını korumakta başarılı sonuçlar elde etmeye imkan verir.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.