ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Saç Şekillendirici Modelleri

Saç şekillendirmek hazırlık aşamasının en zorlayıcı süreleridir. İstendiği gibi parlak ve hacimli saç görüntüsü elde etmek biraz zorlayıcı olabilir. Saçı fönlemek ya da dalga kazandırmak için kullanılacak bazı araçlara ihtiyaç duyulur. Özellikle düz saçlara kavuşmak için fön çekmek hem erkek hem kadınlar için önceliklidir. Günlük olarak ya da özel anlarınızda etkileyici bir kıyafetin üzerine de etkili bir saç tasarımı gerekli olabilmektedir. Bu adımda uzun zaman aralığında saça şekil vermek yerine saç şekillendirici kullanmak artık olanaklar arasında yer alır. Farklı özelliklere sahip olan cihazların tasarlanması saç şekillendirme adımını daha da kolaylaştırmada etkili olmaktadır. Saç maşası, saç şekillendirici ya da fön çekmek için kullanıldığında fön makineleri kadın-erkek herkes için kurtarıcı etki sunan cihazlardır. Fiyat ve marka olarak kendi içerisinde çeşitlenen saç şekillendirme aletleri sizin beğenilerinize sunulur. Sizler de kendinize ve saç tipinize göre en uygun gördüğünüz cihaza ulaşabilir ve daha etkili saç şekillerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Saç Şekillendirici Çeşitleri ve Özellikleri

Saç şekillendirici çeşitleri saçların daha hacimli ve şekilli durmaları için kullanılan cihazlardır. Düz bir saça sahip olmak için düzleştirici modelleri, saça dalga kazandırmak adına saç maşası modelleri öncelikli tercihler olur. Şekil vermek özelliğinde kullanıldığında bu ürünlere saç kurutma makinesini de eklemek imkân dahilindedir. Bilindiği gibi ıslak saçları kurutmada hızlı ve etkili olan saç kurutma makinesi herkes tarafından kullanıma uygun cihazlardır. Kimileri için kurutma işlemi yapılırken saça şekil vermek için de tercih edilen kurutma makineleri oldukça fonksiyonlu ürünlerdir. Saç şekillendirici çeşitleri kendi içerisinde derecelere sahip olur. Kullanım esnasında rahatlık sunmak, hızlı bir hazırlık süresi geçirmek için bu derece kademeleri önemli olmaktadır. Saç maşası çeşitleri arasında yer alan modellerde şekillendirici uç kısmının ölçüleri farklılık gösterir. Bu ölçüler sayesinde elde etmek istediğiniz bukle boyutları farklılık gösterir. 25 mm saç maşası ve 19 mm saç maşası en çok kullanılanlardır. İnce saç buklesi tercih edenler 19 mm saç maşasından beklenen etkiyi yakalayabileceği gibi daha kalın bir bukle elde etmek isteyenler için ise 25 mm saç maşası çeşitleri en ideal ürün olacaktır.

Saç Düzleştirici Çeşitleri ve Fiyatları

Saç düzleştirici modelleri arasında seramik zemine sahip olanlar en etkili seçeneklerdir. Seramik zemin kullanmak şekillendiricilerin hızla ısınması ve soğumasında etkili olur. Bu sayede kullanmak için uzun süre beklemenin önüne geçilir. Saç düzleştirici modelleri arasında 150 dereceden 230 dereceye kadar kademe artışı olabilmektedir. Özellikle kabarık ve kıvırcık saçlıların düzleştirilmesi için bu ısı aralığı önemli olur. Zaten ince telli ve düze yakın saç tipine sahip olanların kullanım esnasında daha düşük dereceden yararlanması da böylece mümkün olur. Düzleştirici modelleri ile yapılan saç şekillendirme esnasında saç ısıya maruz kaldığı için saç yapısında yıpranmalar yaşanabilir. Buna ek olarak bir de gerekmediği anlarda ısı oranını artırmak yıpranma oranlarını artırabilir. Saç şekillendiricilerin genelinde yer alan derece kademeleri sayesinde ısı ayarı yapmak mümkün olur.  

Saç Maşası Çeşitleri ile Daha Canlı Buklelere Kavuşun

Saç maşası çeşitleri ile hacimli bukleler elde edebilirsiniz. Saç maşası ile farklı ölçülerde bukleler elde etmek de mümkün. Dijital göstergeli saç maşası modelleri seramik yüzeyleri ile tasarlanır. Çok kalın bukle değil de az miktarda dalga kazandırmak adına kullanılabilecek maşa çeşitleri olarak 32 mm saç maşası kullanılabilir. Her zaman kalın ya da ince bukleler oluşturmak istemeyebilir değişiklik olması adına saça hafif dalga kazandırmak istenilen durumlarda da saç maşaları kullanılabilir. Bu anlarda 32 mm özelliğine sahip olanlar en doğru seçeneklerdir. Şekillerin daha belirgin olmaları için mandallı saç maşası hem rahat kullanım sunar hem de sonuçtan memnun olmanıza olanak sunar. Mandalsız maşa modellerine de tasarımlar arasında yer verilmesi tercih hakkını kullanıcıya bırakmaktadır.

Uygun Fiyatlı Saç Şekillendirici Çeşitleri

Saç şekillendirici çeşitleri fiyat aralığı konusunda farklılıklar meydana getirir. Bu noktada öncelik ürünün markası ve özellikleridir. Kullanılan materyal de saç şekillendirici çeşitleri üzerinde etkili olur. Saç maşası modelleri arasında kablolu ya da kablosuz seçenekler bulunur. Saç şekillendirici modelleri bilindiği gibi daha çok kablolu elektrik ile çalışan cihazlardır. Her an saç maşasını kullanmak isteyenler için ise şarj edilerek çalışan modeller tam bir performans ürünüdür. Bu sayede ürünün şarjını doldurduğunuz takdirde rahatlıkla dış mekanlarda da kullanma olanağı elde etmenize kolaylık sunar. Bu da elbette fiyat farklılığı konusunda etkili olur. Uygun fiyatlı saç şekillendirici çeşitlerine yüksek kaliteli özellikleri ile bazarda.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 1 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.